Akce ZSV

2021/2022

Hodina základů společenských věd 1. ročníků byla obohacena o workshop na téma „Duševní zdraví“ od organizace Loono. Seznámili jsme se s nejčastějšími příznaky rozšířených duševních nemocí, byly nám vyvráceny mýty a dezinformace a dozvěděli jsme se například o prevenci a ochraně vlastní duševní pohody.

Poslední letošní akcí v rámci studia psychologie bude přednáška o lidech s poruchou autistického spektra od společnosti Nautis, která bude 2. 12. 2021.

2020/2021

Do projektu Akademie věd České republiky s názvem „Pozvěte si vědce do hodiny“ jsme se bez váhání přihlásili i my. Je to příležitost, jak zapojit odborníka na danou problematiku přímo do výuky a tím ji zpestřit.

Letos se uskutečnilo setkání PhDr. Mgr. Jana Balona, Ph.D., se studenty 1. ročníků v rámci předmětu sociologie. Rádi bychom v projektu pokračovali i v budoucnosti.

2019/2020

Jak lze propojit historii „malou“ – rodinnou s historií „velkou“, tedy tou oficiální, představovanou např. v učebnicích, si studenti 1. ročníku vyzkoušeli v rámci akce „Škola za života našich prarodičů“, která propojila češtinu s dějepisem a základy společenských věd.

Ze všech studentských prací dýchalo obrovské nadšení a zároveň pomohly bližšímu kontaktu s prarodiči v době koronavirové izolace.

Texty i fotografie přiloženy níže.

Svobodova
Bilkova
Cerny
Jiricna
Kousalova
Kroupa
Plskova
Polachovi
Rezacova
ZSV

Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

přijmout všenastavitodmítnout