Rozvrhy a suplování na Škole OnLine

Rozvrhy a suplování jsou na adrese Škola OnLine.

Informační systém Škola OnLine je provozován společností BAKALÁŘI software, s. r. o., (IČO 274 83 045), a je přístupný jen registrovaným uživatelům. Obsahuje informace o rozvrhu, suplování a hodnocení prospěchu a chování studentů.

Podrobnější informace získáte přečtením uživatelské příručky webu Školy OnLine a prohlédnutím videonápovědy.

Podpora uživatelům je dostupná kdykoliv na e-mailové adrese hotline@skolaonline.cz.

Registrace nového uživatele je popsána v uživatelské příručce v kapitole Registrace uživatele.

Platnost hesla po jisté době vyprší a aplikace Škola OnLine vás vyzve k zadání nového hesla.

Co dělat, když se »nemůžete dostat« do Školy OnLine?

Tento stav nastane vždy, když:

  • zapomenete heslo,
  • nemáte zřízený účet.

Nejprve zkuste obnovení hesla na webu Školy OnLine

Pokud se přihlášení nadále nedaří, postupujte podle následujících pokynů.

Postup pro studenty

Osobně požádejte p. Markalouse (sborovna) nebo p. Ševčíka (zástupcovna).

Když nemůžete požádat osobně, tak pošlete ze své školní e-mailové adresy žádost o zřízení účtu nebo obnovení přihlašovacích údajů na adresu markalous@gybot.cz nebo sevcik@gybot.cz. V žádosti uveďte údaje podle následujících pokynů.

Jméno, příjmení, třídu a 2., 4., 6., 8. a 10. číslici z PIN, který jste dostali v pokynech pro registraci v aplikaci Škola OnLine. Pokud jste pokyny ztratili, uveďte místo číslic z PIN čtyři číslice vpravo za lomítkem ze svého rodného čísla. V historicky krátké době obdržíte uživatelské jméno a heslo, které si můžete po přihlášení změnit.

Postup pro zákonné zástupce

Poproste své dítě, ať osobně požádá p. Markalouse (sborovna) nebo p. Ševčíka (zástupcovna) o obnovení vašich přihlašovacích údajů.

Když nemůže Vaše dítě požádat osobně, tak pošlete žádost o zřízení účtu nebo obnovení přihlašovacích údajů na adresu markalous@gybot.cz nebo sevcik@gybot.cz. V žádosti uveďte údaje podle následujících pokynů.

Jméno a příjmení své a svého dítěte, třídu, do které chodí, a 2., 4., 6., 8. a 10. číslici z PIN, který jste dostali vy nebo vaše dítě v pokynech pro registraci v aplikaci Škola OnLine. Pokud jste pokyny ztratili, uveďte místo číslic z PIN čtyři číslice vpravo za lomítkem v rodném čísle svého dítěte. V historicky krátké době obdržíte uživatelské jméno a heslo, které si můžete po přihlášení změnit.

Evžen Markalous

Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

přijmout všenastavitodmítnout