Microsoft 365

Co dělat, když zapomenete heslo?

Osobně zajděte za p. Markalousem (sborovna) nebo p. Ševčíkem (zástupcovna)

nebo

pošlete žádost o resetování hesla na e-mail markalous@gybot.cz nebo sevcik@gybot.cz ze svého soukromého e-mailu.

V žádosti uveďte jméno, příjmení, třídu a 2., 4., 6., 8. a 10. číslici z PIN, který jste dostali v pokynech pro registraci v aplikaci Škola OnLine. V historicky krátké době obdržíte dočasné heslo, pomocí kterého si nastavíte nové heslo.

Jak se přihlásit?

Hlaste se na portal.office.com.

Přihlašovací jméno je vždy vaše jméno, tečka, vaše příjmení (vše bez diakritiky), zavináč a gybot.cz (jelena.srncova@gybot.cz).

Co je Microsoft 365?

Microsoft 365 (dříve Office 365) poskytuje nástroje pro spolupráci, sdílení dat a kancelářský systém Microsoft Office v cloudovém řešení. Skládá se z řady aplikací např.:

  • Outlook online – poštovní klient
  • SharePoint online – sdílení souborů
  • OneDrive online – úložiště soborů
  • Word online – textový editor
  • atd.

Microsoft 365 používá naše škola pro školní elektronickou poštu a pro snadný přístup ke školním a výukovým materiálům. Pro použití Microsoftu 365 mají studenti a učitelé zřízen svůj účet (Microsft ID) a k jeho službám přistupují pomocí webového prohlížeče z takřka všech zařízení připojených k internetu. Další informace o Microsoftu 365 jsou na webu Microsoftu (popis).

Evžen Markalous

Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

přijmout všenastavitodmítnout