Úspěchy studentů

Středoškolská odborná činnost – národní kolo, obor Zemědělství, potravinářství, lesní a vodní hospodářství
1. 9. 2015

Středoškolská odborná činnost – národní kolo, obor Zemědělství, potravinářství, lesní a vodní hospodářství

4. místo M. Bostlová (3.B) Odolnost obalů a obalové techniky vůči pronikání skladištních škůdců do balených potravin

Chemická olympiáda kategorie C – krajské kolo
1. 9. 2015

Chemická olympiáda kategorie C – krajské kolo

5. místo O. Daněk (1.B), 10. místo J. Jonáš (2.C), oba zároveň úspěšní řešitelé

Fyzikální olympiáda
1. 9. 2015

Fyzikální olympiáda

Z domácího kola postoupilo do krajského 12 studentů z celkových 16. V krajském kole v kategorii D bylo 5 úspěšných řešitelů z celkového počtu 61: 24. místo A. Strnad (1.C),... celý článek

Středoškolská odborná činnost – národní kolo, obor Ochrana životního prostředí
1. 9. 2015

Středoškolská odborná činnost – národní kolo, obor Ochrana životního prostředí

2. místo J. Beránek (3.C) Izolace mikroorganismů biodegradujících diklofenak

Chemická olympiáda kategorie A – krajské kolo
1. 9. 2015

Chemická olympiáda kategorie A – krajské kolo

8. místo Z. Bednářová (4.C), 12. místo Š. Bouzková (4.B), 13. místo P. Tuna (4.B)

Robotický den
1. 9. 2015

Robotický den

Studenti ze 3.B: J. Poklop a J. Filek vybojovali 5. místo v celostátní robotické soutěži http://www.robotickyden.cz/

Pohár vědy
1. 9. 2015

Pohár vědy

15. místo Sněhulačky z 2.B (L. Mrázková, L. Procházková a M. Benešová) z celkových 42.

Chemická olympiáda kategorie B – krajské kolo
1. 9. 2015

Chemická olympiáda kategorie B – krajské kolo

7. místo J. Beránek (3.C), 11. místo O. Daněk (1.B)

Robosoutěž
1. 9. 2015

Robosoutěž

Na ČVUT-FEL školu reprezentovala dvě družstva: Medvídci (K. Klimeš, A. Harmanec a J. Beck – 4.C) a Botičská tým B (Š. Ebrle 3.A, J. Poklop 3.B... celý článek

Středoškolská odborná činnost – krajské kolo, obor Pedagogika, psychologie a sociologie
1. 9. 2015

Středoškolská odborná činnost – krajské kolo, obor Pedagogika, psychologie a sociologie

2. místo S. Schwarzová (4.A) Terapie hadem, 7. místo K. Jedličková (4.A) Psychoterapie pomocí koní

Botanická soutěž – krajské kolo
1. 9. 2015

Botanická soutěž – krajské kolo

2. místo T. Ryšan (2.C), 7. místo V. Míšek (2.C), 8. místo T. Šmehýlová (2.B), 9. místo Kapr (2.A)

Středoškolská odborná činnost – krajské kolo, obor Ochrana životního prostředí
1. 9. 2015

Středoškolská odborná činnost – krajské kolo, obor Ochrana životního prostředí

1. místo J. Beránek (3.C) Izolace mikroorganismů biodegradujících diklofenak

1 2 3 4 5

Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

přijmout všenastavitodmítnout