Úspěchy studentů

DOPORUČUJEME
Pražský pramen 16. ročník
26. 11. - 28. 11. 2023

Od 26. do 28. 11. bylo v Gymnáziu Botičská finálové kolo 16. ročníku soutěže Pražský pramen. Účastníci navštívili ZOO Praha, Štefánikovu hvězdárnu i Památník... celý článek

Pražský pramen 16. ročník fotogalerie
28. 11. 2023

Do konce prosince si můžete prohlížet další fotografie.

Olympiáda v češtině
29. 11. 2023

Celkem 32 studentů se 29. 11. účastní Olympiády v češtině.

Ekologická olympiáda
10. 11. 2023

Jako každý rok se dva naše týmy zúčastnily lítého klání v krajském kole Ekologické olympiády. Letošní ročník byl na téma Zemědělství, potraviny a změna klimatu. Ve dvou soutěžních... celý článek

Krajské kolo Botanické soutěže
3. 11. 2023

V pátek 3. 11. bylo krajské kolo Botanické soutěže. Z Gymnázia Botičská postoupilo 5 soutěžících z 2.B a C a skvěle naši školu reprezentovali. Náročný botanický test, poznávačku... celý článek

Ocenění úspěšných studentů na Staroměstské radnici
18. 9. 2023

V pondělí 18. 9. byli v Brožíkově sálu Staroměstské radnice oceněni studenti, kteří v loňském školním roce byli velmi úspěšní v různých soutěžích a olympiádách. Z naší školy bylo... celý článek

Celostátní kolo SOČ
18. 6. 2023

Celostátní kolo 45. ročníku SOČ bylo od 16. do 18. 6. v Gymnáziu Luďka Pika v Plzni. Umístění našich studentů: David Palyza 7. místo ze 14 v oboru 06 Zdravotnictví s prací... celý článek

Máme obrovskou radost
17. 6. 2023

Rebeka Toepferová z 1.C získala nejvyšší možné ocenění v celostátní recitační soutěží Wolkerův Prostějov, cenu Laureát (to znamená, že příští rok postupuje do celostátního kola... celý článek

Úspěch v IBIS
31. 5. 2023

IBIS je biologický korespondenční seminář, pořádaný Přírodovědeckou fakultou Masarykovy univerzity v Brně. Tradičně se ho účastní i naši studenti a není poprvé, že se naši... celý článek

Orientační běh
11. 5. 2023

Ve velké konkurenci sedmnácti pražských středních škol obsadili 11. 5. naši orientační běžci úžasné, ale neoblíbené, čtvrté místo. Moc gratulujeme a děkujeme za skvělý... celý článek

Stříbrný mezinárodní úspěch
14. 5. 2023

Naše studentka Adéla Uhrová získala druhé místo v mezinárodní soutěži Regeneron ISEF v Dallasu, kam postoupila z národního kola SOČ s prací Analýza genových interakcí... celý článek

Krajské kolo Chemické olympiády
28. 4. 2023

V krajském kole chemické olympiáda kategorie B se na výborném prvním místě umístil Ondřej Michal z 2.C. V první desítce máme ještě dvě studentky Kláru Matějkovou a Kamilu... celý článek