Úspěchy studentů

Biologická olympiáda, kategorie A – krajské kolo
1. 9. 2015

Biologická olympiáda, kategorie A – krajské kolo

1. místo a postup do celostátního kola K. Kubíková (3.C), 2. místo a postup do celostátního kola Š. Kronus (4.B), 14. místo J. Beránek (3.C)

Mladí lidé v evropských lesích (YPEF) – národní kolo
1. 9. 2015

Mladí lidé v evropských lesích (YPEF) – národní kolo

3. místo družstvo K. Kubíková (3.C), Z. Barancová (3.B) a Š. Kronus (4.B)

Olympiáda v českém jazyce - krajské kolo
1. 9. 2015

Olympiáda v českém jazyce - krajské kolo

19. místo M. Vaňáková

Soutěž v angličtině – obvodní kolo
1. 9. 2015

Soutěž v angličtině – obvodní kolo

3. místo P. Murtingerová (2.A)

Mladí lidé v evropských lesích (YPEF) – krajské kolo
1. 9. 2015

Mladí lidé v evropských lesích (YPEF) – krajské kolo

1. místo a postup do národního kola K. Kubíková (3.C), Z. Barancová (3.B) a Š. Kronus (4.B)

Soutěž v němčině – obvodní kolo 
1. 9. 2015

Soutěž v němčině – obvodní kolo 

1. místo a postup do krajskho kola V. Shchevaev (2.B), 2. místo J. Šulc (3.B), 4. místo M. Jasenovský (1.C)

Ekologická olympiáda – krajské kolo
1. 9. 2015

Ekologická olympiáda – krajské kolo

2. místo Š. Kronus (4.B), K. Kubíková (3.C), Z. Barancová (3.B) náhradníci pro postup do národního kola, 10. místo P. Louda (3.B), S. Laubeová (3.B), Š. Dlesk... celý článek

Česká lingvistická olympiáda – krajské kolo
1. 9. 2015

Česká lingvistická olympiáda – krajské kolo

Postup do národního kola K. Kubíková (3.C), postup do celopražského kola K. Kubíková a J. Beránek (3.C)

1. 9. 2015

Školní ajťák

Online soutěž pro studenty z oblasti IT (ve skloních kolech soutěžilo 112 středních škol z České republiky; z našeho gymnázia se účastnilo 9 studentů – nejlepšího výsledku dosáhl... celý článek

Olympiáda v češtině – obvodní kolo
1. 9. 2015

Olympiáda v češtině – obvodní kolo

2. místo a postup do krajského kola M. Vaňáková (1.B)

Astronomická olympiáda – krajské kolo
1. 9. 2015

Astronomická olympiáda – krajské kolo

Úspěšní řešitelé: 7. místo S. Rosecká (4.C), kategorie AB, 13. místo J. Rakovič (2.C), kategorie CD, 15.–17. místo H. Poledníčková a M. Vaňáková (obě... celý článek

1. 9. 2015

24 hodin s FF UK 2015

Š. Truhlařík (4.A) byl na základě motivačního dopisu přijat na stáže pořádané v rámci akce 24 hodin s Filosofickou fakultou UK.

1 2 3 4 5

Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

přijmout všenastavitodmítnout