Informace o přijímacím řízení

Přijímací řízení je ukončeno, kapacita prvního ročníku je naplněna. Druhé kolo nevypisujeme. 

Rozřazovací jazykové (A a N) testy pro přijaté

Test z angličtiny 

Test z nemčiny

Testy prosím vyplňte do 8. 6. 2022. Testy jsou ve MS Forms. Testy jsou již funkční a můžete je vyplňovat. Nejde o nejlepší výsledek, ale o správné zařazení do skupin. Angličtinu vyplňte prosím všichni. Němčinu jen ti, kteří si ji zvolili a nejsou úplní začátečníci.

Výsledky přijímacího řízení

Výsledky přijímacího řízení jsme zveřejnili v pátek 29. 4. po 13.00. Rozhodnutí o nepřijetí jsme poslali v pondělí 2. 5. poštou či do datové schránky.

Výsledky z náhradního termínu – tento termín konal nakonec jen jeden uchazeč. 

Seznam přijatých uchazečů.

Výsledky přijímacího řízení 2022 dle pořadí.

Výsledky přijímacího řízení 2022 dle registračních čísel.

Pokud jste přijati,

tak Vám od 29. 4. 2022 poběží čas v délce 10 pracovních dnů na odevzdání zápisového lístku. Pokud nám zápisový lístek neodevzdáte, pak nebudete u nás studovat a přenecháváte místo dalším uchazečům.

Prosíme, abyste nás co nejdříve informovali pokud již víte, že zápisový lístek odevzdáte na jinou školu a nebudete chtít na naší škole studovat. V takovém případě napište e-mail na reditel@gybot.cz, že chcete zastavit správní řízení ve věci přijetí vašeho dítěte.

Pokud nejste přijati,

pak si můžete v pondělí 2. 5. 2022 od 7.30 do 15.00 vyzvednout v naší škole rozhodnutí o nepřijetí. Pokud si ho nevyzvednete, tak vám rozhodnutí zašleme poštou či datovou schránkou. Současně můžete podat odvolání proti nepřijetí, jehož vzor naleznete zde. Vzor odvolání navíc Vám také pošleme společně s rozhodnutím o nepřijetí.

Do sekce Přijímací řízení jsme přidali rady pro přijaté a nepřijaté.

Formulář na cizí jazyky a výtvarnou či hudební výchovu (odkaz funkční od 4. 4. 2022 asi od 12.00) prosím vyplňte do 29. 4. 2022. Formulář nijak neovlivní přijímací řízení.

Jak to bylo loni?

Minulý školní rok byl jako poslední přijat uchazeč na odvolání na 107. místě se 102 body. K přijímačkám se přihlásilo 184 uchazečů. Stejně jako letos jsme měli jen jeden obor vzdělávání a jedno ŠVP.

Jiří Ševčík, 31. 1. 2022

Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

přijmout všenastavitodmítnout