telefon:
224 920 848
224 918 840


e-mail:
podatelna@gybot.cz
Gymnázium,
Praha 2,
Botičská 1


Botičská 1
128 01 Praha 2
Hlavní město Prahazřizovatel: Hlavní město Praha
Další DOD bude 20. 1. od 15.00 do 18.00. Těšíme se... více
Gymnázium Botičská zahájilo 30. 9. čtyři kurzy pro... více
cz en de fr ru

Úspěchy studentů ve školním roce 2008/2009

AkceUmístění
Celostátní kolo SOČ – obor biologie 4. místo J. Rydlo (3.A) – Vodní flóra a vegetace v nivě Orlice
Národní kolo Ekologické olympiády 5. místo J. Rydlo (3.A), J. Cvrček (3.C) a M. Kasal (4.C)
Národní kolo Zeměpisné olympiády 1. místo T. Gregor (4.A), postup do středoevropského kola v Polsku
Krajské kolo SOČ – obor biologie 2. místo J. Rydlo (3.A) – Vodní flóra a vegetace v nivě Orlice (postup)
4. místo E. Sochůrková (3.C) – Kompetice saprotrofních hub v závislosti na vodním potenciálu
Krajské kolo SOČ – obor fyzika 3. místo M. Vorlíčková (3.A) – Trojrozměrné vidění (postup)
Krajské kolo SOČ – obor pedagogika, psychologie ... 2. místo K. Sezemská (3.A) – Autismus
4. místo J. Kučerová (2.C) – Vodící psi
Krajské kolo Biologické olympiády – kategorie B 1. místo Z. Lišková (2.B)
Krajské kolo Chovatelské olympiády 1. místo Č. Vejmola (2.B) v sekci terarijní zvířata
1. místo V. Skoupá (2.B) v sekci hlodavci
Celopražské kolo Chemické olympiády – kategorie C 13. místo P. Macháček (2.D)
25. místo M. Kvasnicová (1.A)
Krajské kolo Zeměpisné olympiády – kategorie D 1. místo T. Gregor (4.A)
2. místo T. Neumann (4.C)
Krajské kolo konverzační soutěže ve francouzském jazyce 10. místo N. Bartoňková (3.A) – kategorie B1
23. místo Š. Vavrochová (3.A) – kategorie B2
Divadelní soutěž Mumraj v Hodoníně Dramatické studio Škorně postoupilo na celonárodní přehlídku divadelních souborů do Ústí nad Orlicí.
L. Jelínková získala hlavní ženskou cenu za roli Cikánky.
Prager Bezirksrunde des Konversationswettbewerbs in deutscher Sprache 3. místo Shahin M. Tehrany (1.B)
Matematická soutěž Náboj 2009 – mezinárodní kolo 25. místo z 63 družstev v ČR a 42. místo z 94 družstev ČR a SR – K. Bernášková a J. Moudřík (4.B), K. Klimešová (3.A), O. Papík (2.B) a A. Blažek (2.C)
Krajské kolo Biologická olympiády – kategorie A 22. místo Jan Cvrček (3.C)
Městské kolo Pražského globu 1. místo T. Gregor (4.A), 12. místo T. Janík (2.C), 26. místo K. Rybáček (2.B)
Sněm dětí ČR pro životní prostředí Atestace ministra ŽP za vynikající činnost – Z. Uhlíková (1.A)
Krajské kolo Ekologické olympiády

1. místo M. Kasal (4.C), M. Urban (4.A), J. Cvrček (3.C) – postup do národního kola
2.–3. místo T. Gregor, L. Hrych a M. Vogner (4.A)

Národní kolo Chovatelské olympiády 2. místo J. Cvrček (3.C)
Krajské kolo chemické olympiády – kategorie C 13. místo a úspěšný řešitel P. Macháček (2.D)

Celkem 0 komentářů Komentovat