telefon:
224 920 848
224 918 840


e-mail:
podatelna@gybot.cz
Gymnázium,
Praha 2,
Botičská 1


Botičská 1
128 01 Praha 2
Hlavní město Prahazřizovatel: Hlavní město Praha
Další DOD bude 20. 1. od 15.00 do 18.00. Těšíme se... více
Gymnázium Botičská zahájilo 30. 9. čtyři kurzy pro... více
cz en de fr ru

Úspěchy studentů ve školním roce 2010/2011

AkceUmístění
Krajské kolo Zeměpisné olympiády 4. misto T. Janík (4.C)
Celostátní kolo SOČ kategorie Ochrana životního prostředí 3. místo S. M. Tehrany (3.B), práce Bakteriální degradace perzistentních látek
8. místo Z. Uhlíková (3.A), práce Využití bioindikátorů při posuzování kvality drobných vodních toků
Celostátní kolo SOČ kategorie Stavebnictví, architektura a návrh interiérů 7. místo B. Kovandová (3.C), práce Oxid křemičitý – geopolymery
Celostátní kolo SOČ kategorie Biologie 12. místo H. Mašková (3.A), práce Ekologická přizpůsobení suchomilných rostlin
Obvodní kolo Olympiády v českém jazyce 1. místo D. Krátký (3.B)
Krajské kolo Chemické olympiády kategorie B 1.–2. místo M. Kvasnicová (3.A), úspěšný řešitel
15. místo T. Doležalová (3.A), úspěšný řešitel
17. místo R. Homolka (2.B)
Národní kolo Biologické olympiády kategorie A 7. místo a postup do soutěže o účast v mezinárodní BiO v Tai-Pei M. Holcová (2.A)
25. místo H. Mašková (3.A)
28. místo Z. Lišková (4.B)
Krajské kolo SOČ obor 04 biologie 2. místo H. Mašková (3.A), práce Ekologická přizpůsobení suchomilných rostlin
4.–6. místo K. Bízková (3.B), práce Etologická pozorování gaviálů indických v Zoo Praha
Krajské kolo SOČ obor 08 ochrana a tvorba životního prostředí 1. místo Z. Uhlíková (3.A), práce Použití bioindikátorů při posuzování kvality vodních toků
2. místo S. M. Tehrany (3.B), práce Bakteriální degradace perzistentních látek
Krajské kolo SOČ obor 11 Stavebnictví, architektura a design interiérů 2. místo B. Kovandová (3.C), práce Oxid křemičitý – geopolymery
Krajské kolo Biologické olympiády kategorie B 7. místo V. Morava (2.C)
8. místo J. Vavřín (2.B)
16. místo T. Skrbek (2.A)
27. místo M. Bacíková (1.A)
Krajské kolo Biologické olympiády kategorie A 1. místo M. Holcová (2.A)
2.–3. místo H. Mašková (3.A) a Z. Lišková (4.B)
21.–22. místo B. Kovandová (3.C)
Krajské kolo Chemické olympiády kategorie C 5. místo R. Homolka (2.B)
16. místo F. Beneš (1.C)
Obvodní kolo Olympiády v českém jazyce 1. místo D. Krátký (3.B), postup do krajského kola
3. místo K. Rybáček (4.B), postup do krajského kola
4. místo M. Holcová (2.C)
Obvodní kolo Zeměpisné olympiády 1. místo T. Janík (4.C), postup do krajského kola
2. místo L. Kořený (3.C), postup do krajskéhokola
4. místo P. Korda (4.B)
Obvodní kolo soutěže v anglické konverzaci 3. místo L. Čtrnáctová (3.C)
Ústřední ( celostátní) kolo Chemické olympiády kategorie A 37. místo M. Kvasnicová (3.A)
Krajské kolo Chemické olympiády kategorie A 5. místo M. Kvasnicová (3.A), postup do národního kola
Krajské kolo Ekologické olympiády 3. místo H. Mašková, K. Lindner, P. Lukeš (3.A)
7. místo Z. Uhlíková (3.A), B. Kovandová (3.C) a M. Holcová (2.A)
Celoměstské kolo Pražského globu kategorie C 26.–27. místo P. Korda (4.B)
37. místo K. Rybáček (4.B)
Krajské kolo Botanické soutěže 1. místo M. Holcová (2.A)
2. místo V. Vimmrová (2.A)
3. místo E. Bártová (2.A)
4.–5. místo M. Míča (2.B) a V. Morava (2.C)
11. místo T. Myslivec (2.B)

Celkem 0 komentářů Komentovat