telefon:
224 920 848
224 918 840


e-mail:
podatelna@gybot.cz
Gymnázium,
Praha 2,
Botičská 1


Botičská 1
128 01 Praha 2
Hlavní město Prahazřizovatel: Hlavní město Praha
Hledáme člověka se základními teraristickými... více
Od října 2021 budou opět zdarma tři kurzy pro seniory... více
cz en de fr ru

Úspěchy studentů ve školním roce 2019/2020

AkceUmístění
 SOČ celostátní kolo

4. místo Lenka Trojanová (3.A); obor 7

7. místo Marek Brousil (3.B); obor 6 Zdravotnictví

7. místo Lea Vágnerová (4.B); obor 9 Strojírenství, hutnictví, doprava a průmyslový design

8. místo Valerie Bušová (4.B); obor 8 

13. místo Jan Bohuněk (4.B); obor8 Ochrana a tvorba životního prostředí

15. místo Klára Matoušková (3.A); obor 12 Tvorba učebních pomůcek, didaktická technologie

SOČ krajské kolo

4. místo Tomáš Siblík (4.C); obor 1 Matematika

3. místo Matyáš Horák (4.A); obor 2 Fyzika

4. místo Ondřej Zahradníček (4.B); obor 2 Fyzika

1. místo Marek Brousil (3.B); obor 6 Zdravotnictví

2. místo Lenka Trojanová (3.A); obor 7 

3. místo Adéla Pelikánová (4.A); obor 7 Zemědělství, potravinářství, lesní a vodní hospodářství

1. místo Jan Bohuněk (4.B); obor8 

2. místo Valerie Bušová (4.B); obor 8 Ochrana a tvorba životního prostředí

1. místo Lea Vágnerová (4.B); obor 9 Strojírenství, hutnictví, doprava a průmyslový design

3. místo Klára Matoušková (3.A); obor 12 Tvorba učebních pomůcek, didaktická technologie

5. místo Veronika Stejskalová (4.B); obor 14 Pedagogika, psychologie, sociologie a problematika volného času

Astronomická olympiáda

Školního kola se účastnilo 9 studentů, v kategorii AB 1 úspěšný řešitel (Vojtěch Přeh – 4.B) v kategorii CD 2 úspěšní řešitelé (Filip Šebek – 2.B; Adam Jelínek – 2.A).  V krajském kole: na 3. místě Filip Šebek (úspěšný řešitel) a na 9. místě Adam Jelínek z celkových 21 řešitelů.

Fyziklání 2020

Fyziklání je prezenční mezinárodní fyzikální soutěž pětičlenných družstev středoškoláků
41. místo z 71 v kategorii A družstvo Gybot (V. Přech, J. Bohuněk, V. Cuhra, Š. Dobrev a F. Krakl, všichni 4.B)
44. místo z 50 v kategorii B družstvo Život není fér (J. Trojan, K. Hamouz, D. Ševaer, J. J. Barda a K. Procházková, všichni 3.B)
Podívejte se na celkové výsledky.

Robotiáda 2020

Robotiáda je mezinárodní soutěž robotů Lego Mindstorm
42. místo z 94 v kategorii Sprint družstvo R.U.R. Gybot (T. Tuček, J. Stárek, M. Urban – všichni 3.C, O. Pelikán 3.A a M. Novotná 2.C)
Podívejte se na celkové výsledky.

IBIS MUNI (Interaktivní biologický seminář) celostátní kolo

1. místo V. Bušová (4.B); 5. místo A. Urushadze (2.A); 10. místo V. Hanušová (3.C)

Olympiáda z českého jazyka, obvodní kolo

4. místo V. Hanušová (3.C); I. Franklová (1.D)

Recitační soutěž, obvodní kolo A. Dvořáková (2.A) - Cena poroty a postup do krajského kola
Wolkrův Prostějov – Pražský kalich v Praze 2 Wolkrův Prostějov – Pražský kalich je recitační soutěž
Cena poroty a postup do krajského kola A. Dvořáková (2.A)
Anglická konverzace – obvodní kolo Praha 2 1. místo a postup do krajského kola K. Bošková (3.C)
Německá konverzace – obvodní kolo Praha 2 1. místo a postup do krajského kola A. Othman (1.A)
Chemiklání kategorie B – národní kolo 21. místo družstvo A. Othman, D. Palyza (1.A), A. Jelínek, A. Ignatidis a K. Morev (2.A)
Chemiklání kategorie A – národní kolo 25. místo družstvo K. Česneková, M. Jaroš (3.C), F. Gončar (4.A), E. Hronová a F. Krakl (4.B)
Chemická olympiáda kategorie A – národní kolo 33. místo F. Gončar (4.A), úspěšný řešitel
Robosoutěž 9. místo z 37 družstvo GYROBOT – O. Pelikán (3.A), J. Stárek (3.C) a T. Tuček (3.C) – celkové výsledky
Chemická olympiáda kategorie A – krajské kolo 7. místo F. Gončar (4.A)
13. místo F. Krakl (4.B)
Fyzikální olympiáda, krajské kolo

Úspěšní řešitelé:

kategorie D: 18. místo A. Kubásková (1.B);

kategorie C: 11. místo K. M. Votava (2.B), 19. místo A. Kraklová (2.B), 29. místo F. Šebek (2.B), 30. místo D. Dutceac (2.C);

kategorie B: 17. místo J. Trojan (3.B)
Botanická soutěž – celopražské kolo 2. místo B. Kociánová (2.A)
9. místo V. Kafková (2.B)
13. místo K. Havránková (2.C)
23. místo K. Morev (2.A)
Zeměpisná olympiáda - obvodní kolo

4. místo F. Šebek (2.B), 5. místo V. Schmíd (3.C)

Ekologická olympiáda – krajské kolo 2. místo a postup do národního kola V. Bušová (4.B), M. Brousil (3.B) a B. Kociánová (2.A)
9. místo M. Jaroš, V Hanušová (3.C) a F. Maximov (4.C)

Celkem 0 komentářů Komentovat