telefon:
224 920 848
224 918 840


e-mail:
podatelna@gybot.cz
Gymnázium,
Praha 2,
Botičská 1


Botičská 1
128 01 Praha 2
Hlavní město Prahazřizovatel: Hlavní město Praha
Pro výsledky přijímacího řízení klepněte na... více
Výstava výtvarných párací našich studentů ve... více
cz en de fr ru

Úspěchy studentů ve školním roce 2011/2012

AkceUmístění
Krajské kolo Fyzikální olympiády kategorie C 4. místo V. Košík (2.A)
6.–7. místo F. Beneš (2.C)
8.–11. místo J. Malíř (2.C)
Krajské kolo Fyzikální olympiády kategorie D úspěšní řešitelé:
10. místo J. Poštulka (1.B)
17.–18. místo P. Kratochvílová (1.B)
19.–20. místo K. Herková (1.B)
21. místo M. Hábová (1.B)
23.–24. místo J. Kubík (1.D)
23.–24. místo T. Nejedlý (1.C)
Krajské kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce 5. místo R. Kondělková (3.B)
Obvodní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce 4. místo M. Lepková (3.B)
Dějepisná soutěž Praha známá i neznámá 3. místo družstvo M. Hábová, P. Kratochvílová, A. Kopecká a K. Šťáhlavská (1.B)

Matematická soutěž Náboj, kategorie Junior

45. místo družstvo J. Malíř (2.C), F. Beneš (2.C), J. Šindler (2.A), V. Košík (2.A) a J. Kubík (1.D)
Matematická soutěž Náboj, kategorie Senior 26. místo družstvo Š. Fuka (4.C), M. Kvasnicová (4.A), R. Homolka (3.B), T. Myslivec (3.B) a L. Kořený (4.C)
Pražské kolo Chovatelské olympiády, kategorie 1. místo E. Ryšavá (2.C)
Středoškolská ekologická konference S. M. Tehrany (4.B)
Národní kolo SOČ, obor 3 Chemie 5. místo L. Chrástecká (3.B) s prací Kreatinin
Národní kolo SOČ, obor 4 Biologie 12. místo D. Belvončíková (3.A) s prací Kvantitativní a kvalitativní stanovení mikroorganizmů na pracovních plochách a podlaze ve školní tříd
Národní kolo SOČ, obor 5 Geologie, zeměpis 3. místo M. Holcová (3.A) s prací Limnologické poměry starého labského ramene Houštecká tůň ve Staré Boleslavi v roce 2010
Národní kolo SOČ, obor 6 Zdravotnictví 4. místo V. Vimmrová (3.A) s prací Sutura incisiva
Národní kolo SOČ, obor 14 Pedagogika, psychologie, sociologie a problematika volného času 13. místo K. Luková (3.B) s prací Rozštěp patra, jeho důledky a aspekty ovlivňující průběh a výsledky logopedické terapie
Krajské kolo soutěže Pražský globus kategorie C 6. místo L. Kořený (4.C)
Krajské kolo Zeměpisné olympiády kategorie D 8. místo L. Kořený (4.C)
Obvodní kolo konverzační soutěže v německém jazyce kategorie 3C 4. místo P. Kratochílová (1.B)
5. místo B. Frühaufová (1.B)
6. místo J. Poštulka (1.B)
Krajské kolo Chemické olympiády kategorie B 3. místo R. Homolka (3.B)
úspěšní řešitelé: Š. Pospíšil (3.B) a T. Kustošová (3.A)
KEKS – Korespondenční ekologický seminář Masarykovy Univerzity 1. místo družstvo M. Holcová (3.A), M. Bacíková (2.A) a L. Studená (G. Jana Keplera)
Národní kolo Biologické olympiády kategorie A 1. místo a postup do mezinárodního kola M. Holcová (3.A)
Krajské kolo Studentské odborné činnosti

1. místo a postup do národního kola D. Belvončíková (3.A), M. Holcová (3.A) a K. Luková (3.B)
2. místo a postup do národního kola L. Chrástecká (3.B) a V. Vimmrová (3.A)
3. místo A. Brukhnová (3.B) – obor Zdravotnictví (práce Turnerův syndrom)
4. místo K. Marešová (3.B) – obor Zdravotnictví (práce Produkce pyoverdinů a projevy rezistence v závislosti na množství železa v půdě) a T. Kustošová (3.A) – obor Zdravotnictví (práce Různé metody studia kosterních zbytků z mladší doby broznové)
5. místo P. Weiss (3.A) – obor Fyzika (práce Raketové motory)

Krajské kolo Biologické olympiády kategorie B 13. místo a úspěšná řešitelka K. Herková (1.B)
Pražský juniorský štafetový maraton 12. místo ze 30 škol štafeta ve složení: J. Girgel, T. Glabazňa, J. Jiroušek, J. Kaufman, E. Langerová, G. Pelikánová, T. Pešek, J. Soukup, V. Tsybulya a T. Wágnerová
Krajské kola Chemické olympiády kategorie C 6. místo J. Poštulka (1.B)
15. místo F. Beneš (2.C)
19. místo M. Hábová (1.B), všichni úspěšní řešitelé
Krajské kolo Biologické olympiády kategorie A 1. místo, nejlepší bodové ohodnocení v republice a postup do národního kola M. Holcová (3.A)
Obvodní kolo Olympiády v českém jazyce 1. místo a postup do krajského kola D. Krátký (4.B)
Krajské kolo konverzační soutěže ve francouzském jazyce kategorie B1 7. místo A. Mitul (2.B)
Školní a obvodní kolo Matematické olympiády kategorie B 1. místo a postup do krajského kola F. Beneš (2.C), V Košík (2.A) a J. Šindler (2.A)
Krajské kolo Chemické olympiády kategorie A 2. místo M. Kvasnicová (4.A)
Krajské kolo Ekologické olympiády 3. místo M. Holcová (3.A), M. Bacíková (2.A), R. Homolka (3.B)
4.–5. místo Z. Uhlíková (4.A), B. Kovandová (4.C), H. Mašková (4.A)
Krajské kolo Botanické soutěže 4.–5. místo P. Petržílek (2.B)
9.–10. místo J. Malíř (2.C)
13. místo M. Bacíková (2.A)
14. místo T. Kodešová (2.B)
16. místo T. Svobodová (2.B)
18. místo Z. Komorová (2.A)
19. místo F. Beneš (2.A)

Celkem 0 komentářů Komentovat