telefon:
224 920 848
224 918 840


e-mail:
podatelna@gybot.cz
Gymnázium,
Praha 2,
Botičská 1


Botičská 1
128 01 Praha 2
Hlavní město Prahazřizovatel: Hlavní město Praha
Výsledky přijímacího řízení 2020 pro školní rok... více
Podívejte se na sovy v Izraeli. Z naší partnerské... více
cz en de fr ru

Úspěchy studentů v letošním školním roce

AkceUmístění
 SOČ celostátní kolo

7. místo Marek Brousil (3.B); obor 6 Zdravotnictví

4. místo Lenka Trojanová (3.A); obor 7

8. místo Valerie Bušová (4.B); obor 8 

13. místo Jan Bohuněk (4.B); obor8 Ochrana a tvorba životního prostředí

7. místo Lea Vágnerová (4.B); obor 9 Strojírenství, hutnictví, doprava a průmyslový design

15. místo Klára Matoušková (3.A); obor 12 Tvorba učebních pomůcek, didaktická technologie

SOČ krajské kolo

4. místo Tomáš Siblík (4.C); obor 1 Matematika

3. místo Matyáš Horák (4.A); obor 2 Fyzika

4. místo Ondřej Zahradníček (4.B); obor 2 Fyzika

1. místo Marek Brousil (3.B); obor 6 Zdravotnictví

2. místo Lenka Trojanová (3.A); obor 7 

3. místo Adéla Pelikánová (4.A); obor 7 Zemědělství, potravinářství, lesní a vodní hospodářství

1. místo Jan Bohuněk (4.B); obor8 

2. místo Valerie Bušová (4.B); obor 8 Ochrana a tvorba životního prostředí

1. místo Lea Vágnerová (4.B); obor 9 Strojírenství, hutnictví, doprava a průmyslový design

3. místo Klára Matoušková (3.A); obor 12 Tvorba učebních pomůcek, didaktická technologie

5. místo Veronika Stejskalová (4.B); obor 14 Pedagogika, psychologie, sociologie a problematika volného času

Astronomická olympiáda

Školního kola se účastnilo 9 studentů, v kategorii AB 1 úspěšný řešitel (Vojtěch Přeh – 4.B) v kategorii CD 2 úspěšní řešitelé (Filip Šebek – 2.B; Adam Jelínek – 2.A).  V krajském kole: na 3. místě Filip Šebek (úspěšný řešitel) a na 9. místě Adam Jelínek z celkových 21 řešitelů.

Fyziklání 2020

Fyziklání je prezenční mezinárodní fyzikální soutěž pětičlenných družstev středoškoláků
41. místo z 71 v kategorii A družstvo Gybot (V. Přech, J. Bohuněk, V. Cuhra, Š. Dobrev a F. Krakl, všichni 4.B)
44. místo z 50 v kategorii B družstvo Život není fér (J. Trojan, K. Hamouz, D. Ševaer, J. J. Barda a K. Procházková, všichni 3.B)
Podívejte se na celkové výsledky.

Robotiáda 2020

Robotiáda je mezinárodní soutěž robotů Lego Mindstorm
42. místo z 94 v kategorii Sprint družstvo R.U.R. Gybot (T. Tuček, J. Stárek, M. Urban – všichni 3.C, O. Pelikán 3.A a M. Novotná 2.C)
Podívejte se na celkové výsledky.

Wolkrův Prostějov – Pražský kalich v Praze 2 Wolkrův Prostějov – Pražský kalich je recitační soutěž
Cena poroty a postup do krajského kola A. Dvořáková (2.A)
Anglická konverzace – obvodní kolo Praha 2 1. místo a postup do krajského kola K. Bošková (3.C)
Chemiklání kategorie B – národní kolo 21. místo družstvo A. Othman, D. Palyza (1.A), A. Jelínek, A. Ignatidis a K. Morev (2.A)
Chemiklání kategorie A – národní kolo 25. místo družstvo K. Česneková, M. Jaroš (3.C), F. Gončar (4.A), E. Hronová a F. Krakl (4.B)
Chemická olympiáda kategorie A – národní kolo 33. místo F. Gončar (4.A), úspěšný řešitel
Robosoutěž 9. místo z 37 družstvo GYROBOT – O. Pelikán (3.A), J. Stárek (3.C) a T. Tuček (3.C) – celkové výsledky
Chemická olympiáda kategorie A – krajské kolo 7. místo F. Gončar (4.A)
13. místo F. Krakl (4.B)
Botanická soutěž – celopražské kolo 2. místo B. Kociánová (2.A)
9. místo V. Kafková (2.B)
13. místo K. Havránková (2.C)
23. místo K. Morev (2.A)
Ekologická olympiáda – krajské kolo 2. místo a postup do národního kola V. Bušová (4.B), M. Brousil (3.B) a B. Kociánová (2.A)
9. místo M. Jaroš, V Hanušová (3.C) a F. Maximov (4.C)

Celkem 0 komentářů Komentovat