Školní rok 2009/2010

Testování studentů 1. ročníku

V říjnu 2009 psali studenti prvního ročníku testy z obecně studijních předpokladů, matematiky, češtiny, angličtiny a němčiny. Testy od firmy SCIO zjišťovaly úroveň jejich znalostí ze základní školy a umožnili porovnat studenty nejen mezi sebou, ale i s ostatními gymnázii. Tito studenti budou znovu testováni na začátku školního roku 2012/2013, abychom zjistili, co se studenti během studia na naší škole naučili.

Testování studentů 4. ročníku

V říjnu 2009 se studenti 4. ročníku zúčastnili testování, které navázalo na jejich testování v říjnu 2006. Výsledky testů od firmy SCIO porovnávají studenty nejen mezi ostatními studenty, ale hlavně jejich relativní posun za tři roky studia na naší škole.

Školní srovnávací testy studentů 1. ročníku

scio4r2009