Erasmus+ (2019–2022): DICES – Digitally Competent European Schools

DICES je projekt Erasmus+ využívající platformu eTwinning pro spolupráci, komunikaci a prezentaci výsledků práce.

Školy ze Španělska, Belgie, Francie a České republiky spolupracují na projektu podporujícím využití nejmodernější výpočetní techniky v procesu výuky i učení studentů.

DICES is the eTwinning project linked to the Erasmus+ KA229 multilateral project of the same name where schools from France, Czech Republic, Belgium and Spain collaborate to implement IT technologies to the process of education and learning.

V září 2019 bylo 1. mezinárodní on-line setkání koordinátorů projektu. Byly dohodnuty termíny a náplně jednotlivých výměnných pobytů a vyhlášena soutěž o logo projektu.

První výměnný pobyt byl v únoru 2020 ve španělském Gijonu (1. den, 2.den, 3. den).

Druhý pak proběhl po roční odmlce v listopadu 2021 v Praze.

Na přelomu března a dubna 2022 se uskutečnila výměna v belgickém Merchtem (Mobilita Belgie, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek).

Poslední mobilita potom proběhla v květnu 2022 ve francouzském Ersteinu.

 

„Tento projekt je realizován za finanční podpory programu Erasmus+ Evropské unie.“

„Za obsah odpovídá výlučně autor. Sdělení nereprezentuje názory Evropské komise a Evropská komise neodpovídá za použití informací, jež jsou obsahem.“

Angličtina

Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

přijmout všenastavitodmítnout