Výměnný projekt s IES Cabo de la Huerta: „Sustainable tourism“

Pod záštitou programu Erasmus+ organizujeme ve školním roce 2023/2024 výměnu se španělskou školou IES Cabo de la Huerta v přímořském letovisku Alicante. Tématem projektu je udržitelný turismus v obou městech. Hlavním cílem tohoto projektu je prohloubit jazykové dovednosti studentů. Dorozumívacím jazykem je angličtina. Studenti budou mít svého korespondenta, u něhož budou bydlet a který bude bydlet u nich. Studenti jednotlivých škol budou spolupracovat nejen během výměny samotné, ale rovněž před pobytem Španělů u nás a mezi výměnami. První část projektu bude od 13. do 20. 12. 2023 v Praze a my pojedeme do Španělska poslední týden v dubnu.

Aktivity, které pro studenty připravíme, budou kombinací zážitkových a vzdělávacích akcí. Ty vzdělávací budou zaměřeny projektově – bude se tedy jednat o takové aktivity, které budou mít cíl a výstup. Aktivity budou zaměřeny na sport, turistiku, cestovní ruch, dějiny, kulturu, umění, vaření a ochranu přírody.

Michal Drápalík

Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

přijmout všenastavitodmítnout