Webové stránky našich studentů a absolventů

Pozor! Všechny odkazy na této stránce vedou na nové servery! Pohv!

Chemie pro začátečníky

Atom, oxidy, kyseliny, hydroxidy, soli, koncentrace, elektrolytická disociace, iontové rovnice, pH, redox reakce, tabulka rozpustnosti, uhlovodíky, deriváty, přírodní látky, polymerace, slovníček atd.

McDonald’s v České republice

Naši bývalí studenti (maturovali v roce 2003) reprezentovli naší školu a republiku na soutěži EU Contest (European Union Contest for Young Scientists). S projektem Globalizace vs. stravování, nově Mc-Czech (nezávislý projekt), se zúčastnili 15. ročníku této soutěže, který se konal v září 2003 v Maďarsku. Není důležité, že v konkurenci dalších 74 projektů nevybojovali žádné ocenění. Vnímáme jako vítězství už to, kolik zkušeností a zážitků si přivezli, kolik zajímavých lidí potkali a kolik nových kontaktů se jim podařilo navázat.

Něco, resp. všechno o našem projektu se dozvíte na www.mc-czech.wz.cz.
Něco o EU Contestu najdete na www.eucontest.hu.

Dotazy můžete psát na gurney@centrum.cz.

Těšíme se na vás! Zdraví a zvou Ondra Koudela a Bára Kunzová

Sexta, maturitní ročník 1998/1999

Zdravím všechny příznivce a členy maturitního ročníku 1998/99 Gymnázia Botičská v Praze!