Školní rok 2011/2012

4.B (Ča) Šindler, Růžička
4.C (Er) Kudrna

Zasedání 23. 11. 2011

Absence zástupce z 1.C, 2.A a 4.C.

• Volby do školské rady 2012–2014
  • Oslavy 55. výročí školy
  • Prosincové dobročinné sbírky

• Volby do školské rady. Za studenty nebyl nikdo nominován, do školské rady kandidují rodiče.

Oslavy 55. výročí gymnázia aneb co je potřeba vymyslet

• Almanach
    Do almanachu mohou studenti přispívat vlastními fotografiemi – jak z oblasti přírodních věd (fotografie zvířat, detaily rostlin či jiných přírodnin), tak z oblasti života školy. Zástupci studentské rady sesbírají nápady na živé obrazy, nejlepší budou realizovány. Dalším příspěvkem almanachu by mohly být fotoromán či fotostory na téma Jeden den studenta gymnázia Botičská (příp. Jeden den ze života profesora). Fotografové budou mít pro příslušný den povolený volný pohyb po třídě.
  • Trička
    Nápady na motiv (nejlépe vtipný) spojený se školou mohou studenti odevzdávat zástupcům SR či přímo panu řediteli.
  • Galavečer
    Pro oslavy 55. výročí školy jsou vřele vítány programové příspěvky studentů. Studenti se mohou zapojit dramatickými scénkami, programovými bloky, soutěžemi, hudebními, tanečními či jinými vystoupeními, parodiemi apod. Cílem je zábavný program vztahující se ke škole, studentům nebo vyučujícím.

Prosincové dobročinné akce

• 6. 12. Srdíčkový den
  • 12.–14. 12. Sluníčkový den

Dvojice dobrovolníků z každé třídy se do pondělí 28. 12. nahlásí prof. Marešové.

Schránka důvěry

Schránka důvěry je studentům k dispozici ve druhém patře naproti kabinetu biologie.Lze ji využívat pro diskrétní sdělení jakýchkoliv problémů. Klíč má výchovná poradkyně.

Náměty studentů

Klavír se na námět studentů vrátí do střediska volného času. Je potřeba najít vhodné umístění.