Školní rok 2017/2018

Bezpečná pražská škola

V příloze níže najdete výsledky studentů Gymnázia Botičská v dotazníku Bezpečná pražská škola, kterým hlavní město Praha mapovalo pražské střední školy.

Jsme moc rádi, že výsledky našich studentů byly ve všech oblastech lepší, než průměr pražských gymnázií.

Testování SCIO

Přinášíme vám výsledky testování SCIO Vektor 2017 modul 4 pro čtvrtý ročník.

Tento modul srovnává výsledky studentů různých i stejných typů škol, zároveň i umožňuje stanovit relativní posun na základě znalosti vstupní a výstupní úrovně v základních předmětech, tedy to, co škola skutečně studentům dala. Studenti absolvují kromě testu z českého jazyka, matematiky a adaptivního testu cizího jazyka i test obecných studijních předpokladů (OSP). Test OSP používá v přijímacích zkouškách stále více vysokých škol, proto seznámení se s takovým testem je pro studenty důležitým krokem přípravy na přijímací zkoušky a výsledek testu naznačí, jaké jsou jejich šance dostat se na jednotlivé typy vysokých škol. Adaptivní test SCATE (Scio Computer Adaptive Test) je zaměřený na určení jazykové úrovně respondentů vzhledem ke škále definované Společným evropským referenčním rámcem.

Bezpecna-prazska-skola
Vektor-modul-4-1