Výsledky přijímacího řízení

Pro výsledky klepněte na detail.

Výsledky

Seznam přijatých uchazečů

Výsledky přijímacího řízení podle registračních čísel

Výsledky přijímacího řízení podle pořadí

Zápisové lístky můžete nosit v pracovních dnech od 7.45 do 16.00.

Prosíme rodiče těch uchazečů, kteří mají informace o přijetí na jinou střední školu a ke studiu na našem gymnáziu nenastoupí, aby požádali e-mailem (reditel@gybot.cz) o zastavení správního řízení o přijetí ke studiu na našem gymnáziu. Tímto úkonem uvolníte místo dalším uchazečům, kteří na naše gymnázium nastoupit chtějí, ale dle aktuálního pořadí nemohou být přijati. Za tento dobrovolný a vstřícný krok předem děkujeme.

Přijaté uchazeče prosíme o vyplnění formuláře Přihlašování na výuku jazyků a estetické výchovy, pokud ho ještě nevyplnili.

Přijímací řízení krok za krokem

Připravili jsme pro vás stručný harmonogram přijímacího řízení.

Další podrobnosti o přijímacím řízení jsou v rubrice Přijímací řízení.

Stručně informace o přijímacích zkouškách

  • Jednotné přijímací zkoušky (testy z matematiky a českého jazyka a literatury) a školní přijímací zkoušky (profilový test): 1. termín 3. 5. 2021, 2. termín 4. 5. 2021

    Jednotná i školní přijímací zkouška je ve stejném termínu, tedy všechny tři testy budete psát v jeden den. Termín je dán pořadím školy na přihlášce. Pozvánku s termínem a přesnými časy zkoušek vám budeme posílat nejpozději 14 dnů před termínem zkoušek.

    Někteří z Vás budou konat jednotnou přijímací zkoušku na naší škole dvakrát (dali jste si přihlášku jen na jednu školu či druhá škola nepoužívá/nepořádá jednotnou přijímací zkoušku). Profilový test budete psát vždy pouze jednou.

  • Budete dělat jednotnou přijímací zkoušku a školní přijímací zkoušku – celkem 3 testy (matematika, čeština a profilový test).
  • Přijmeme nejvýše 90 žáků do 3 tříd do prvního ročníku od 1. 9. 2021 školního roku 2021/2022.

Dny otevřených dveří

Dny otevřených dveří online formou již proběhly.

V případě dotazů pište na sevcik@gybot.cz.

Den-otevrenych-dveri-2020-2021
Informace-o-studiu-2020-2021-n
Ucebny-PZ-2021-web-final
07-05-2021-priloha-905124323-0
Stanislav Luňák, 9. 10. 2020

Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

přijmout všenastavitodmítnout