S KNP do Chuchle na kobylky a jiné členovce

Jedna z mála věcí, které se opatření proti koronaviru ve školách nedotknou. Exkurze Klubu náruživých přírodovědců do přírody pokračují s novým školním rokem. Pojďte s námi na entomologicko-arachnologickou vycházku.

Do Chuchle se vyráží tradičně na koníčky na dostihové závodiště. My však vyrazíme za podzimním hmyzem, pavouky a jinými bezobratlými do Chuchelského háje, chráněného území na jihu Prahy. Celková trasa přírodní rezervací měří asi 4 km a začne v malebné Malé Chuchli.

V neděli 6. září se sejdeme dole na peróně metra Smíchovské nádraží v 9.10 a společně dojedeme do Malé Chuchle, kde se na autobusové zastávce setkáme s našimi průvodci, Šimonem Zemanem z České společnosti entomologické a Helenou Rothovou z České arachnologické společnosti. Přidáme se k exkurzi pro širokou veřejnost. Akce je podpořena grantem Magistrátu hl. m. Prahy a je určena pro všechny zájemce o Biologickou olympiádu a poznávání přírody.

Biologie, 26. 8. 2020

Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

přijmout všenastavitodmítnout