Raná a Oblík – exkurze KNP a ICPS

Klub náruživých přírodovědců a Informační centrum přírodovědných soutěží pořádá přírodovědnou exkurzi na kopce Českého středohoří – Ranou a Oblík. Jaro v plném proudu, rostliny a živočichové Českého středohoří na exkurzi s odborníky z PřF UK.

Pokud se chcete naučit poznávat v terénu sysly, vzácné druhy rostlin rostoucí na vyvřelinách, nejrůznější druhy hmyzu a dalších bezobratlích, neváhejte a připojte se. Našimi průvodci budou Doubravka Požárová a Albert Damaška, studenti Přírodovědecké fakulty UK. Čeká nás zdolání vrcholů Raná a Oblík. Exkurze je určena pro všechny zájemce nejen z řad studentů Gymnázia Botičská, neboť je podpořena grantem MHMP pro Informační centrum přírodovědných soutěží (ICPS).

Sraz v neděli 28. května 8.15 na autobusové zastávce na Zličíně. Náš autobus směr Louny (a dále Žatec) odjíždí v 8.30. Návrat odpoledne. Počítejte asi s 200 Kč na dopravu. Napište se na seznam účastníků na nástěnce KNP, nebo se přihlašte e-mailem na sima@gybot.cz.

Biologie, 18. 5. 2017

Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

přijmout všenastavitodmítnout