Naši studenti moderovali Badatelskou konferenci

V Přírodovědecké fakultě UK na Albertově byla 25. a 26. 5. Badatelská konference žáků základních a středních škol, kde soutěžilo celkem 36 družstev z Česka, Slovenska, Irska, Nizozemska, Gruzie a Itálie. Konferenci, zajišťovanou TEREZA, vzdělávacím centrem, úspěšně moderovali dobrovolníci z řad našich studentů – v případě některých i anglicky. Za jejich profesionální práci, skvělou reprezentaci gymnázia a hojný zájem jim patří obrovský dík!

Konkrétně se jedná o studenty:

Alena Vokurková, Quynh Anh Nguyen, Matyáš Mlíka, Ondřej Bosák, Petra Sedláčková, Magdaléna Svobodová, Helena Jandová, Tereza Boudová, Tereza Rožánková, Filip Kustoš a Sára Abrahamová.

Z konference je dokonce reportáž v České televizi od 0:26.

Děkovný e-mail od jedné z organizátorek, paní Barbory Hrdličkové, mluví za vše:

„Moc vám za celý tým TEREZY děkujeme za zorganizování účasti vašich studentů na Badatelské konferenci. Jejich přítomnost a práce byla opravdu profesionální. Všechny dohody s nimi fungovaly, jejich projev na konferenci byl projevem samostatných mladých lidí, kteří vědí, co mají dělat, dělají to dobře a je to vidět. Ještě jednou děkujeme.

Marek Kasner

Biologie, 2. 6. 2023

Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

přijmout všenastavitodmítnout