KNP – Za teplem do Teplic

Milí studenti a kolegové, v tomto roce již potřetí vyhlašuji pro všechny zájemce o víkendové přírodovědné výpravy další výjezd Klubu náruživých přírodovědců (KNP) – a to na nadcházející sobotu 10. 12.

Tentokrát se v nepříznivém počasí vydáme do Teplic, kde se ohřejeme v tropech a subtropech uvnitř místní botanické zahrady se skleníkem větším než pražská Fata Morgana. Pro mnoho tropických rostlin je právě toto období sezónou kvetení, takže nás určitě potěší nejen kvetoucí orchideje. Přizvanou odbornicí bude místní rodačka Mgr. Barbora Jelínková z Katedry experimentální biologie rostlin PřF UK.

Pojedeme společně vlakem v sobotu 10. 12. z Hlavního nádraží, kde bude sraz před Burger Kingem v 9.05. Poté pojedeme rychlíkem Krušnohor v 9.25 směr Teplice.

Zapisujte se nejpozději do pátku 9. 12. do tabulky na letáčku na nástěnce před učebnou 38. Letáčky budou vyvěšeny v úterý, tak v pondělí nezoufejte, že jste zde ani jinde žádný nenašli.

Těším se na všechny staré i nové příznivce a přeji všem příjemný nadcházející týden! 🙂

Marek Kasner

Botanicka-Teplice
Biologie, 4. 12. 2022

Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

přijmout všenastavitodmítnout