Divertimento sbormistra Tomáše Klimy

Sbor má velmi přátelskou atmosféru a je otevřen nejen studentům GB, ale všem nadšeným a talentovaným hudebníkům s hudebním sluchem a vůlí zlepšit své pěvecké dovednosti. Pokud jsi týmový hráč, zkus Divertimento!

Prohlédněte si fotogalerie z akcí a koncertů či si poslechněte nahrávky z koncertů. Přečtěte si aktuality sboru.

Sledovat nás můžete i na Facebooku, kam také umisťujeme zprávy o našich chystaných koncertech apod.

Podpořte Divertimento Chor

Pokud je Vám sbor Divertimento Chor sympatický a oceňujete jeho kvalitu, pak Vám nabízíme, jste-li podnikatelé, možnost podílet se na jeho dalším rozvoji, fungování. Přijímáme oficiální cestou finanční i materiální dary a sponzorství.

Výdaje sboru tvoří především cestovní náklady, pronájmy prostor na soustředění, pronájmy sálů a kostelů, poplatky za festivaly.

PODPOŘME NADŠENÍ MLADÝCH A TALENTOVANÝCH STUDENTŮ A NEDOPUSŤME, ABY NACHÁZELI FINANČNÍ PŘEKÁŽKY V TOM, CO JE BAVÍ!

Sbor ve školních rocích 2012/2013 až 2014/2015 sponzorovala firma Cargosped, s. r. o., za což velice děkujeme!

Partnerem pomáhajícím s reklamou sboru se od roku 2015 stala firma Can21 spol. s r. o. Díky ní máme již sborové odznáčky a sborová trika.

Máte-li možnost věcných darů (zejména bychom rádi sborové oblečení – trika, kalhoty, sukně, mikiny, apod.) a chtěli byste se s námi dohodnout, určitě nás kontaktujte.

Pro bližší informace pište na michalkova@gybot.cz.

Evžen Markalous

Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

přijmout všenastavitodmítnout