telefon:
224 920 848
224 918 840


e-mail:
podatelna@gybot.cz
Gymnázium,
Praha 2,
Botičská 1


Botičská 1
128 01 Praha 2
Hlavní město Prahazřizovatel: Hlavní město Praha
Přijatí a nepřijatí uchazeči více
Použijte tento odkaz a vítejte v naší škole. více
cz en de fr ru

Informace o přijímacím řízení

Ilustrační foto

Přijímací řízení je ukončeno, kapacita prvního ročníku je naplněna. Druhé kolo nevypisujeme.  Rozřazovací jazykové (A a N) testy...

více

Dotkli jsme se vesmíru            

Pátrací tým našich studentů

Díky projektu Dotkni se vesmíru měl tým našich studentek a studentů možnost vypustit do stratosféry balon se sondou a vybranými měřícími přístroji. Sonda i s naměřenými daty pak dopadla na zem, kde po ní naši studenti pátrali.

více

Přírodovědné úspěchy     

https://www.zonerama.com/FLDCZU/Photo/4191737/136242983

Postup do ústředního kola Biologické olympiády, postup do národního kola YPEF a soustředění před mezinárodní Chemickou olympiádou, postup do kraje ChO C – to vše díky našim studentům.

více

Divertimento Chor slaví

Diplom

Pěvecký sbor a orchestr naší školy mají střibrné pásmo z přehlídky středoškolských sborů Mezzochori 2022. Studenti získali i nominaci na celostátní přehlídku do Hradce Králové. Všem moc gratulujeme!

více

English breakfast anglická snídaně

A pleasant way to spend the last lesson of the school year? Let's have a typical English breakfast! Enjoy your meal, everyone.

více

Matouš uspěl v NK CHO kategorie A

Matous na NK CHO

Student druhého ročníku Matouš Kejval postoupil do Národního kola chemické olympiády, kde obsadil mezi nejlepšími chemiky ze středních...

více

« 1234567 »