Přírodovědné úspěchy

Postup do ústředního kola Biologické olympiády, postup do národního kola YPEF a soustředění před mezinárodní Chemickou olympiádou, postup do kraje ChO C – to vše díky našim studentům.

T. Ryšan ze 4.C skončil na 3. až 4. místě krajského kola Biologické olympiády kategorie A a postupuje tak spolu s 36 nejlepšími biology ze všech krajů ČR do ústředního kola Biologické olympiády, které spoluorganizuje na konci dubna Zahradnická fakulta Mendelovy univerzity v Lednici.

T. Ryšan (4.C), A. Vítková (4.C) a J. Kapr. (4.A) zvítězili v oblastním kole soutěže YPEF (Mladí lidé v evropských lesích – Young People in European Forests) a postupují tak do červnového národního kola pořádaného Lesnickou a dřevařskou fakultou ČZU v Kostelci nad Černými lesy. 

O. Daněk (3.B) se jeden týden účastnil výběrového soustředění před mezinárodní Chemickou olympiádou. Z 16 nejlepších z národního kola bylovybráno 8, kteří postoupí do 2. kola výběru. VOndřej, ač student 3. ročníku, se umístil na úžasném 13. místě, k čemuž mu gratulujeme! Podrobné výsleky najdete na stránkách ChO.

Do krajského kola Chemické olympiády kategorie C postoupil F. Gončar z 2.A.

Biologie, 30. 3. 2018

Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

přijmout všenastavitodmítnout