Medaile z EOES
Naši studenti, kteří nás reprezentovali v celoevropském finále soutěže mladých vědců (EOES) jako biologové, se zasloužili o úspěch českých týmů. Tříčlenný tým, kde za biologii soutěžil Jakub Jílek, získal bronzovou medaili, tým s Daliborem Libusem medaili stříbrnou. Udělování medailí má stejný režim jako v individuálních mezinárodních přírodovědných olympiádách, tzn. že zlato si odveze 10 % týmů, stříbro 20 % a bronz 30 % podle umístění. letošní ročník se odehrál ve švédském Lundu. Gratulujeme!

