Jazykově-mediální kurz

Studenti 4. ročníku jsou od 13. do 17. 9. na předmaturitním jazykově-mediálním soustředění v Rekreačním středisku Starline ve Svoru.

Hlavní náplní kurzu je prezentace mediálních produktů v cizích jazycích. Téma letošních prací je „Jsem Čech a jsem hrdý na … “ Byla prezentována nejrůznější videa, stolní hry, časopisy, komiksy, postery a další produkty v anglickém, německém, ruském a francouzském jazyce. Program denních volitelných jazykových bloků je prokládán sportovními aktivitami pod vedením prof. Valentové, nebo turisticko-plavecko-biologickými aktivitami pod vedením prof. Šímy. Už přes 50 studentů v rámci relaxace dobylo znělcovou horu Klíč.

Další neméně významnou součástí kurzu jsou diskuze studentů o podobě maturitního plesu. Můžete se těšit na ples ve velkém stylu (téma zatím necháme utajené), každý z kantorů už má svého tanečníka či tanečnici a byla ustavena plesová komise.

Evžen Markalous, 8. 9. 2016

Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

přijmout všenastavitodmítnout