Pondělí

První den se skládal především z odletu. Na letišti jsme se sešli postupně ve 12:30, většina z nás s příručním zavazadlem. Bez větších problémů jsme prošli kontrolou a chvíli čekali na náš let do Frankfurtu, ve 13:40. I přes komplikace se změnami míst v letadle během nedělního online check-inu jsme v pořádku spokojeně doletěli do Frankfurtu, kde jsme čekali asi hodinu a v 15:50 následoval druhý let, let do Bruselu. Ten proběhl taktéž bez problémů a po příletu do Bruselu nás čekala ještě 50minutová cesta autobusem do Merchtemu.

Na autobusové zastávce na nás čekaly známé i neznáme tváře, které nás přivítaly velmi přívětivě. Já a Katho, u které jsem bydlela, jsme to měly domů jen 2 minuty chůze. K večeři s jejími rodiči jsme měly populární francouzské hranolky z krámku na rohu a pak měla Katho baletní lekci v nedaleké vesničce, na kterou jsem se jela podívat i se spolužačkou, protože její Belgičanka Silke taktéž tancuje. Bylo to příjemné zpestření večera. Večer jsme únavou padly a těšily se, co přinesou další dny.

Autor: Adéla Uhrová 3.A

Fyzika

Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

přijmout všenastavitodmítnout