telefon:
224 920 848
224 918 840


e-mail:
podatelna@gybot.cz
Gymnázium,
Praha 2,
Botičská 1


Botičská 1
128 01 Praha 2
Hlavní město Prahazřizovatel: Hlavní město Praha
Přijatí a nepřijatí uchazeči více
Použijte tento odkaz a vítejte v naší škole. více
cz en de fr ru

Rady pro přijaté uchazeče a jejich zákonné zástupce

Pokud jste byli přijatí a chcete k nám nastoupit, musíte odevzdat zápisový lístek do 10 pracovních dnů od vyhlášení výsledků.

Pokud jste byli přijati, tak Vám gratulujme a zveme Vás na schůzku rodičů studentů budoucího prvního ročníku Gymnázia Botičská, která bude 29. 6. 2022 od 16.00 v budově Gymnázia Botičská . Schůzka je určena pro zákonné zástupce, ne pro budoucí žáky.

Program schůzky:

a) organizace začátku školního roku 2022/2023

b) adaptační soustředění v září 2022

c) rozdělení žáků do tříd, představení třídních učitelů

d) Spolek rodičů SRPGYBOT, Nadační fond

e) Předání informací o školním informačním systému

Pokud jste nevyplnili formulář na výuku jazyků a výchov, kontaktujte nás. Kvůli zařazení do jazykové skupiny podle pokročilosti Vašeho dítěte Vás žádáme, aby Vaše dítě vyplnilo rozřazovací jazykové testy či test.

Rozřazovací testy z cizích jazyků budou přístupné od 30. 5. 2022 do 8. 6. 2022. Rozřazovací testy budou online (není nastaven čas na vypracování). Odkazy a bližší informace naleznete na našich webových stránkách v aktualitách o přijímacím řízení. Všichni budou psát test z anglického jazyka a pokud jste si zvolili německý jazyk a nejste úplný začátečník tak i test z tohoto jazyka. U vyplňování testů nejde o nejlepší výsledek, ale o zařazení do správné skupiny dle skutečné pokročilosti.

O zařazení do jazykových skupin rozhoduje především výsledek rozřazovacího testu, z organizačních důvodů ale může být Vaše dítě zařazeno i do jiné skupiny.

Aktuální informace jsou na www.gybot.cz


Celkem 0 komentářů Komentovat