telefon:
224 920 848
224 918 840


e-mail:
podatelna@gybot.cz
Gymnázium,
Praha 2,
Botičská 1


Botičská 1
128 01 Praha 2
Hlavní město Prahazřizovatel: Hlavní město Praha
Pro výsledky přijímacího řízení klepněte na... více
Výstava výtvarných párací našich studentů ve... více
cz en de fr ru

Úspěchy studentů ve školním roce 2004/2005

AkceUmístění
Pražské kolo Chemické olympiády, kategorie B Ivan Žák (3.A) – 10. místo
Blanka Rejchrtová (2.D) – 12. místo
Dominika Pačesová (2.A) a Rostislav Drozda (2.D) – 15. místo
Pražské kolo Chemické olympiády, kategorie C Anežka Žáková (1.A) – 21. místo
Iva Zusková (2.D) – 28. místo
Ludmila Šilhová (2.B) – 31. místo
Pražské kolo Biologické olympiády, kategorie A Celie Korittová (4.A) – 5. místo
Veronika Dlouhá (3.C) – 7. místo
Vít Smola (3.B) – 15.–16. místo
Pražské kolo Biologické olympiády, kategorie B Adam Šíma (2.A) – 4. místo
Michal Beneš (2.A) – 7. místo
Tomáš Vrtiška (2.D) – 12. místo
Pražské kolo recitační soutěže Komorní Hůrka Lenka Jelínková (3.B) – 1. místo
Festival divadelních souborů Prkna Dramatický soubor gymnázia – hlavní cena za muzikál Řekněte to Tonymu
Celostátní kolo SOČ, obor biologie Vít Smola (3.B) – 3. místo
Adam Šíma (2.A) – 4. místo
Pražské kolo Zeměpisné olympiády Filip Beneš (2.A) – 2. místo
Adam Šíma (2.A) – 3. místo
Pražské Ekologická olympiáda Družstvo ve složení Vít Smola (3.B), Hubert Horák (3.B) a Veronika Dlouhá (3.C) – 2. místo
Pražská Olympiáda z němčiny Jan Štědrý (3.B) – 4. místo
Helena Maříková (3.B) – 9. místo
Aleš Přech (1.B) – 14. místo
Pražské kolo Botanické soutěže Petr Novák (1.C) – 2. místo
Karel Polák (1.B) – 4. místo
Anežka Houšková (1.C) – 5. místo
Markéta Pikotová (1.C) – 7. místo
Pražské kolo Konverzační soutěže v angličtině Martina Aubrechtová (3.B) – 2. místo
Jan Štědrý (3.B) – 3. místo
Pražské kolo Matematické olympiády, kategorie C Michal Kloc (1.B) – 29. místo
Pražské kolo Fyzikální olympiády, kategorie C Michal Kloc (1.B) – 16. místo
Pražské kolo SOČ, obor společenské vědy Jitka Pecharová (3.A) – 4. místo
Celostátní kolo SOČ, obor společenské vědy Lenka Šmejkalová (4.A) – 12. místo
Pražské kolo lehkoatletických přeborů družstvo dívek – 2. místo
družstvo chlapců – 5. místo
Pražské kolo školních týmů ve stolním tenisu družstvo chlapců – 4. místo

Celkem 0 komentářů Komentovat