telefon:
224 920 848
224 918 840


e-mail:
podatelna@gybot.cz
Gymnázium,
Praha 2,
Botičská 1


Botičská 1
128 01 Praha 2
Hlavní město Prahazřizovatel: Hlavní město Praha
Pro výsledky přijímacího řízení klepněte na... více
Výstava výtvarných párací našich studentů ve... více
cz en de fr ru

Úspěchy studentů ve školním roce 2005/2006

AkceUmístění
Obvodní kolo konverzační soutěže v angličtině 3. místo – Marek Stejskal (3.B)
Pražské kolo Ekologické olympiády 1. místo a postup do celostátního finále – Vít Smola (4.B), Veronika Dlouhá (4.C) a Adam Šíma (3.A)
Pohár pražských škol ve stolním tenisu 3. místo – Jan Kuchař (1.C), David Paleček (4.B), Martin Vogner (1.A) a Miroslav Maršál (4.B)
Celostátní kolo souteže Bezpečně do školy – první pomoc 1. místo – Babeta Urbanová (1.B)
Krajské kolo Biologické olympiády kategorie A 1. místo a postup do ústředního republikového kola – Veronika Dlouhá (4.C)
6. místo – Adam Šíma (3.A)
Krajské kolo Zeměpisné olympiády 2. místo – Jakub Krátký (4.B)
3. místo – Adam Šíma (3.A)
Krajské kolo Biologické olympiády kategorie B 3.–4. místo – Eva Konopásková (1.C)
7. místo – Karel Polák (2.B)
8. místo – Markéta Pikorová (2.C)
10.–13. místo – Lukáš Novák (2.C)
Krajské kolo Středoškolské odborné činnosti, obor geologie, zeměpis 2. místo a postup do celostátního kola – Petr Novák (2.C)
Cena Učené společnosti ČR za výjimečné vědecké aktivity středoškolských studentů ČR pro rok 2006 Vít Smola (4.B)
Ústřední kolo Biologické olympiády kategorie A 19. místo – Veronika Dlouhá (4.C)
Národní kolo Ekologické olympiády v Krásné Lípě 3. místo – Veronika Dlouhá (4.C), Vít Smola (4.B) a Adam Šíma (3.A)
Krajské kolo botanické soutěže 2. místo – Eva Konopásková (1.C)
5. místo – Martina Novotná (1.C)
24. místo – Heda Křížková (1.A)
Celostátní přehlídka prací SOČ – obor biologie 1. místo – Vít Smola (4.B) a Tomáš Pánek (jiná škola)
Celostátní přehlídka prací SOČ – obor fyzika 8. místo – Michal Kloc (2.B)
Celostátní přehlídka prací SOČ – obor geologie 10. místo – Petr Novák (2.C)
Krajské kolo Chemické olympiády – kategorie B 12. místo – Jindřich Nejedlý (3.A)
22. místo – Blanka Rejchrtová (3.D)
25. místo – Štěpánka Lochmanová (3.C)
Krajské kolo Chemické olympiády – kategorie C 20. místo – Marcela Štrofová (2.B)
32. místo – Anežka Žáková (2.A)
Krajská soutěž v odbíjené 2. místo – družstvo děvčat
účast ve čtvrtfinále – družstvo kluků
Krajské kolo Matematické olympiády 15. místo – Jan Moudřík (1.B)
Krajské kolo Konverzační soutěže ve francouzštině – kategorie B 10. místo – Robert Jůzek (3.D)
17. místo – Matěj Špaček (3.D)
Obvodní kolo Soutěže v německém jazyce 6. místo – Adéla Stárková (3.A)
8. místo – Jindřich Nejedlý (3.A)
11. místo – Šárka Hlistová (2.B)

Celkem 0 komentářů Komentovat