telefon:
224 920 848
224 918 840


e-mail:
podatelna@gybot.cz
Gymnázium,
Praha 2,
Botičská 1


Botičská 1
128 01 Praha 2
Hlavní město Prahazřizovatel: Hlavní město Praha
Další DOD bude 20. 1. od 15.00 do 18.00. Těšíme se... více
Gymnázium Botičská zahájilo 30. 9. čtyři kurzy pro... více
cz en de fr ru

Úspěchy studentů ve školním roce 2009/2010

AkceUmístění
SOČ krajské kolo 3. místo obor fyzika K. Minář (3.B)
3. místo obor biologie J. Holub (3.B)
3. místo obor zemědělství M. Zelenka (3.A)
6. místo obor zdravotnictví B. Zachová (3.D)
Národní kolo Ekologické olympiády 8. místo J. Rydlo (4.A), E. Sochůrková (4.C) a P. Lukeš (2.A)
Ústřední (národní) kolo Biologické olympiády kategorie A 25. místo J. Rydlo (4.A)
Krajské kolo Chemické olympiády kategorie B 3. místo M. Kvasnicová (2.A)
10. místo P. Macháček (3.D)
Krajské kolo Chemické olympiády kategorie C 5. místo R. Homolka (1.B)
16. místo I. Sirotin (1.C)
Krajské kolo Biologické olympiády kategorie B 1. místo H. Mašková (2.A)
2. místo M. Holcová (1.A)
6.–7. místo K. Lindner (2.A)
10. místo V. Morava (1.C)
16. místo B. Kovandová (2.C), 18. I. Sirotin (1.C), 22. K. Bízková (2.B) a 25. D. Štrunc (2.C)
Pohár pražských škol »Florbal SŠ« 2. místo družstva ve složení Kufrová, Poláková, Vošáhlíková, Holubová, Piskáčková, Horáková, Nikodýmová a Procházková
Krajské kolo Biologické olympiády kategorie A 3. místo a postup do národního kola J. Rydlo (4.A)
10. místo Z. Lišková (3.B)
Pražské kolo konverzační soutěže ve francouzském jazyce 4. místo G. Chvojková (3.D)
Obvodní kolo Olympiády českého jazyka – II. kategorie 1. místo K. Rybáček (4.B)
2. místo K. Kufrová (4.B)
Krajské kolo konverzační soutěže v německém jazyce 4. místo S. Monschizadeh Tehrany (2.B)
Krajské kolo Pražský glóbus 15. místo O. Kouklík (4.B), 17. místo L. Kořený (2.C), 30. místo L. Veselý (4.A), 32. místo K. Rybáček (3.B), 38. místo P. Korda (3.B), 45. místo O. Kozák (4.A)
Obvodní kolo konverzační soutěže v německém jazyce 3. místo V. Šimůnková (2.B)
Soutěži o nejlepší esej na téma »Dvacet let svobody aneb demokracie není samozřejmost« 3. místo K. Rybáček (3.B)
Krajské kolo Botanické soutěže 1. místo H. Mašková (2.A)
3. místo B. Kovandová (2.C)
5. místo P. Lukeš (2.A)
Krajské kolo Ekologické olympiády 1. místo a postup do národního kola J. Cvrček (4.C), J. Rydlo (4.A) a E. Sochůrková (4.C)
3. místo K. Lindner (2.A), P. Lukeš (2.A), H. Mašková (2.A)
Mezinárodní kolo Zeměpisné olympiády 8. místo T. Gregor (bývalá 4.A)
Národní kolo Chovatelské olympiády – obor teraristika 1. místo Č. Vejmola (3.B)
Národní kolo Chovatelské olympiády – obor hlodavci 5. místo V. Skoupá (3.B)
Konverzační soutěž v anglickém jazyce 4. místo K. Adámková (4.A)
Rotary Club Creative writing 1. místo M. Poustecký (4.A) a F. Mareš (4.C)
Krajské kolo Matematické olympiády 8. místo M. Kvasnicová (2.A)
Celostátní soutěž Youth business project 4. místo E. Mazanová (2.A)

Celkem 0 komentářů Komentovat