telefon:
224 920 848
224 918 840


e-mail:
podatelna@gybot.cz
Gymnázium,
Praha 2,
Botičská 1


Botičská 1
128 01 Praha 2
Hlavní město Prahazřizovatel: Hlavní město Praha
Přijatí a nepřijatí uchazeči více
Použijte tento odkaz a vítejte v naší škole. více
cz en de fr ru

Úspěchy studentů ve školním roce 2020/2021

AkceUmístění
Cena Učené společnosti ČR 

Marek Brousil (4.B) získal Cenu Učené společnosti ČR za výjimečné vědecké aktivity středoškolských studentů s prací Využití vstřebatelných nanomateriálových patchů v chirurgii gastrointestinálního traktu – experimentální studie 

Celostátní kolo Středoškolské odborné činnosti

2. místo Petra Miškovičová (4.B); Příprava a analýza konjugátu CTX-DFO jako potenciálního nosiče v nukleární medicíně

6. místo Anna Urushadze (3.A); Motorické učení u myšího VPA modelu autismu

16. místo Veronika Hanušová (4.C); Netopýři Prahy a jejich ochrana

Krajské kolo SOČ

1. místo Anna Urushadze (3.A);obor 4 Biologie: Motorické učení u myšího VPA modelu autismu

4. místo Adéla Grofová (4.A); obor 4 Biologie: Nejčastější dermatoglyf studentů Gymnázia Botičská v letech 2019–2020

2. místo Petra Miškovičová (4.B); obor 6 Zdravotnictví: Příprava a analýza konjugátu CTX-DFO jako potenciálního nosiče v nukleární medicíně

3. místo Alžběta Stýblová (4.A); obor 6 Zdravotnictví: Závislost výskytu vrozených vývojových vad trávicího traktu na věku matky a způsobu početí

1. místo Veronika Hanušová (4.C); obor 8 Ochrana a tvorba životního prostředí; Netopýři Prahy a jejich ochrana

2. místo Klára Předotová (4.B); obor 14 Pedagogika, psychologie, sociologie a problematika volného času; Preference barev

4. místo Tereza Broncová (3.C); obor 14 Pedagogika, psychologie, sociologie a problematika volného času; Závislost kvality spánku na životním stylu u středoškolských studentů

6. místo Jakub Barda (4.B); obor 2 Fyzika; Trasování proteinu TAU

8. místo Barbora Pejšová (4.B); obor 2 Fyzika; Teplotní zatížení nosných konstrukcí mostů
Pohár vědy, mezinárodní soutěž  kategorie 4 (nejvyšší kategorie): 4. místo tým Š. A. F. A. (3.B) ve složení: F. Šebek, M. Zajíčková, S. Bronček, Š. Neřold a D. Čermák
IBIS (korespondenční seminář, MUNI), celostátní soutěž 18. místo V. Hanušová (4.C)
Mladí lidé v evropských lesích – YPEF 5. místo družstvo 2.C (O. Michalová, J. Žalud, L. Baštová)
7. místo družstvo 1.B (A. Vokurková, E. Kučerová, A. Nachlingerová)
Biologická olympiáda kategorie A, ústřední kolo B. Kociánová (3.A) 32. místo

Chemická olympiáda 

kategorie A, národní kolo

31. místo M. Kejval (1.B)
34. místo M. Jaroš (4.C)
47. místo K. Česneková (4.C)

Fyzikální olympiáda

krajské kolo

kategorie B – 17. místo K. M. Votava (3.B);
kategorie C – 22. místo A. Othman (2.A), 24. místo K. Tomanová (2.A)
kategorie D – 19. místo a úspěšný řešitel L. Brousil (1.C), 20. místo a úspěšná řešitelka K. Cidlinská (1.B), 26. místo S. Krakovská (1.B), 27. místo K. Blahovcová (1.B), 28. místo K. Matějková (1.B), 29. místo A. Bohuňková (1.B), 30. místo A. Nachlingerová (1.B), 31. místo V. Novák (1.B), 32. místo J. Burianová (1.B), 34. místo S. Abrahamová (1.B), 35. místo A. Vokurková (1.B), 36. místo W. J. Gong (1.B).
Podrobné výsledky

Biologická olympiáda 

kategorie A, krajské kolo

4. místo, postup do Ústředního kola a úspěšná řešitelka B. Kociánová (3.A)
11. místo a úspěšný řešitel S. Vašina (3.C)
27. místo V. Hanušová (4.C)
41. místo A. Dvořáková (3.A)

Biologická olympiáda

kategorie B, krajské kolo

1. místo a úspěšný řešitel M. Kejval (1.B)
6. místo a úspěšná řešitelka E. Malinská (2.D)
8. místo a úspěšná řešitelka I. Franklová (2.D)
19. místo M. Jiroušek (2.C)
20. místo C. Bajo (1.C)
24. místo Z. Turková (2.C)

Chemická olympiáda

kategorie A, krajské kolo

7. místo a postup do národního kola M. Kejval (1.B)
10. místo K. Česneková (4.C), 12. místo M. Jaroš (4.C), 15. místo A. Suchý (4.C)

Chemická olympiáda

kategorie C, krajské kolo

6. místo A. Bokr (2.B)
13. místo M. Fiala (2.C)
21. místo M. Kejval (1.B)
22. místo Z. Janebová (2.D)
44. místo I. Franklová (2.D)
Ekologická olympiáda, krajské kolo 7. místo družstvo 2.C (D. Tichý, P. Navrátil, K. Svobodová)
9. místo družstvo 2.D (E. Malinská, I. Franklová, Z. Janebová)
Matematický náboj 2021

celostátní a mezinárodní online

Kategorie Senior

Antonín Whelan 4.B, Dmitrij Ševaev 4.B, Jakub Štulík 4.A, Dejan Ribarovski 4.A, Josef Trojan 4.B - 19 bodů; celostátně 81. ze 141, mezinárodně 311. z 547

Kategorie Junior

 Antonie Fejfarová 1.C, Matěj Ira 1.A, Jan Zrůst 1.A, Sára Spáčilová 1.A, Tereza Lichtenbergová 1.A - 17 bodů; celostátně 62. ze 170, mezinárodně 236. z 591

Lukáš Brousil 1.C, Vojtěch Holeček 1.C, Anna Serédi 1.C, Vojtěch Štulík 1.C, Tereza Rožánková 1.C - 12 bodů; celostátně 127. ze 170, mezinárodně 426. z 591
Matematický náboj 2020

celostátní a mezinárodní online

Kategorie Senior

Kryštof Hamouz 4.B, Dmitrij Ševaev 4.B, Barbora Lužná 4.C, Dejan Ribarovski 4.A|, Tomáš Janovský 4.A - 21 bodů; celostátně 46. z 90, mezinárodně 195. z 364

Kategorie Junior

 Jakub Heřmánek 2.A, Matěj Ira 1.A, Jan Zrůst 1.A, Sára Spáčilová 1.A, Tereza Lichtenbergová 1.A - 13 bodů; celostátně 98. ze 135, mezinárodně 399. z 569

Astronomická olympiáda, krajské kolo

1. místě Filip Šebek a postup do národního kola
11. místě L. Novotný

Soutěž v anglickém jazyce, obvodní kolo

1. místo M. Kejval (1.B)

Fyziklání 2021 Kategorie C
66. místo družstvo Kvazičástice (O. Černý, M. Fiala, P. Navrátil, J. B. Pilc a M. Pokorný – všichni 2.C)
Kategorie A
81. místo družstvo Milvus migrans (J. Trojan, D. Ševaev a A. Whelan 4.B a D. Ribarovski a J. Štulík 4.A)
Výsledková listnina

Chemiklání, kategorie B

národní kolo 

16. místo družstvo Ester kyseliny GyButanové – A. Othman, D. Palyza, J. Heřmánek, K. Tomanová (2.A) a J. Šváb (2.D)

Chemiklání kategorie A

národní kolo

24. místo družstvo PSI – K. Česneková, J. Kodetová, M. Jaroš (4.C) a A. Ignatidis, A. Jelínek (3.A)

Botanická soutěž

krajské kolo

2. místo I. Franklová (2.D)
3. místo E. Malinská (2.D)
7. místo Z. Janebová (2.D)
10. místo M. Jiroušek (2.C)
11.místo A. Hodačová (2.D)
17. místo A. Rubášová (2.B)

 Chci to slyšet, recitační soutěž, obvodní kolo

A. Dvořáková (3.A) 

Olympiáda v českém jazyce, obvodní kolo

1. místo K. Předotová (4.B)

2. místo V. Hanušová (4.C)

Česká lingvistická olympiáda,

regionální a ústřední kolo

42. místo K. Valtová

Zeměpisná olympiáda,

obvodní

21. Místo F. Šebek (3.B), 28. J. Kábele (2.C)

Pražský globus

3. místo J. Vršek (3.C)

7. místo O. Pohl (3.C)

Ekologická olympiáda

národní kolo

1. místo družstvo B. Kociánová (3.A), M. Brousil (4.B) a V. Bušová (čerstvá absoventka bývalé 4.B)

Celkem 0 komentářů Komentovat