telefon:
224 920 848
224 918 840


e-mail:
podatelna@gybot.cz
Gymnázium,
Praha 2,
Botičská 1


Botičská 1
128 01 Praha 2
Hlavní město Prahazřizovatel: Hlavní město Praha
Výsledky přijímacího řízení 2020 pro školní rok... více
Podívejte se na sovy v Izraeli. Z naší partnerské... více
cz en de fr ru

Úspěchy studentů ve školním roce 2018/2019

AkceUmístění
IBIS MUNI (Interaktivní biologický seminář), celostátní korespondenční soutěž

3. místo V. Bušová (3.B)

Ekologická olympiáda – národní kolo

3. místo M. Brousil (2.B) v rámci družstva sdružení Arachne

SOČ – celostátní kolo

2. místo A. Poštulková obor 07 zemědělství

8. místo K. Kellovská obor 07 zemědělství

11. místo M. Jasenovský obor 03 chemie

12. místo L. Víšková obor 14 pedagogika a problematika volného času

14. místo B. Pavlíková obor 04 bologie

Pohár vědy NEWTON 2019

Mezinárodní kolo
3. místo družstvo Auta (3.B) K. Sedláčková, I. Jandová (3.B), Š. Ondřej, V. Lukáč (Gymnázium Špitálská)

Kategorii 4 (nejvyšší kategorie)
2 . místo a postup do mezinárodního kola družstvo Auta (3.B) K. Sedláčková, I. Jandová (3.B)
6. místo Kju-Bits Tým (2.C) M. Beránková, M. Urban, M. Jaroš, J. Kodetová, K. Česneková, J. Dvořáková a B. Lužná (2.C)
7. místo družstvo B612 F. Šebek, M. Zajíčková, S. Bronček a Š. Neřold (1.A)

Biologická olympiáda ústřední kolo

23. místo A. Poštulková (4.B)
SOČ – krajské kolo 

1. místo a postup do celostátního kola B. Pavlíková (4.D) obor 04 biologie
1. místo a postup do celostátního kola A. Poštulková (4.B) obor 07 zemědělství
1. místo a postup do celostátního kola L. Víšková obor 14 pedagogika a problematika volného času
2. místo a postup do celostátního kola M. Jasenovský (4.C) obor 03 chemie
2. místo a postup do celostátního kola K. Kellovská (3.C) obor 07 zemědělství
4. místo Vítek Soukup (4.B) obor 04 biologie
4. místo J. Roll (4.A) obor 08 životní prostředí
4. místo K. Pecáková (3.A) obor 10 elektronika
5. místo Š. Jedlan obor 02 fyzika

Fyzikální olympiáda

Kategorie D
25. místo, úspěšný řešitel a postup do krajského kola M. Kleinhampl (1.C)
33. místo, úspěšný řešitel a postup do krajského kola D. Dutceac (1.C)
44. místo, úspěšný řešitel a postup do krajského kola K. Kozelková (3.A)
Krajské kolo
34. místo z 62 soutěžících, úspěšný řešitel D. Dutceac (1.C)

Astronomická olympiáda

Ústřední (národní) kolo
19. místo F. Šebek (1.B)

Krajské kolo kategorie AB
5. místo F. Gončar (3.A)
6–7. místo M. Dvořáková (4.B)
6–7. místo Kieu Anh Pham (3.A)
8. místo E. Šprincová (3.A)
10. místo M. Horák (3.A)
11. místo M. Vaňáková (4.B)
14. místo K. Fránová (3.A)
16. místo A. Sochůrková (4.C)

 

Krajské kolo kategorie CD
1. místo a postup do národního kola F. Šebek (1.B)
6. místo A. Jelínek (1.A)
8. místo M. Novotná (1.C)
11. místo T. Novotný (1.C)
13. místo K. Česneková (2.C)
17. místo V. Krejčí (1.C)
18. místo J. Cihelka (1.C)
19. místo D. Čermák (1.B)
20. místo O. Pohl (1.C)
21. místo I. Rázga (1.C)

Fyziklání online, kategorie A 81. místo družstvo Škrrrraketa: D. Šebekk, J. Uhlík, J. Minařík, H. Poledníčková a O. Daněk(4.B)
Fyziklání je mezinárodní soutěž v počítání fyzikálních příkladů
Robotická soutěž ČVUT

16. místo Blonďáci: J. Bohuněk (3.B), E. Hlavová (3.B), K. Sedláčková (3.B) a M. Novotná (1.C)
20. místo Paralelně zapojený ampérmetr: T. Siblík (3.C), D. Jánský (3.C) a M. Horák (3.A)
36. místo RoboMasterClass: D. Šebek (4.B), V. Řezáč (4.B) a J. Priškin (4.C)

Chemická olympiáda, kategorie C  9. místo M. Brousil (2.B)
10. místo K. Česneková (2.C)
Biologická olympiáda, kategorie B 1. místo M. Brousil (2.B)
5. místo B. Kociánová (1.A)
9. místo V. Hanušová (2.C) – všichni 3 úspěšní řešitelé
17. místo M. Filippi (2.A)
Biologická olympiáda, kategorie A 4. místo a postup do Ústředního kola A. Poštulková (4.B)
6. místo V. Bušová (3.B), obě úspěšné řešitelky
12. místo A. Pelikánová (3.B)
23. místo F. Maximov (3.C)
Chemiklání, kategorie A 2. místo (O. Daněk, A. Poštulková, D. Šebek, V. Soukup, J. Minařík – všichni 4.B)
Chemiklání, kategorie B 16. místo (K. Česneková, K. Odnohová, M. Jaroš – 2.C, A. Grofová – 2.A, K. Hamouz – 2.B)
Chemická olympiáda, kategorie A, národní kolo 9. místo, úspěšný řešitel a postup do výběrového soustředění na MChO O. Daněk (4.B)
Chemická olympiáda, kategorie B, krajské kolo 5. místo F. Gončar (3.A), 25. F. Krakl (3.B)
Chemická olympiáda, kategorie A, krajské kolo 5. místo O. Daněk (4.B), 7. místo F. Gončar (3.A), oba úspěšní řešitelé
Botanická soutěž, krajské kolo 1. místo M. Brousil (2.B)
3. místo A. I. Pospíšil (2.B)
4. místo M. Filippi (2.A)
5. místo M. Jaroš (2.C)
Ekologická olympiáda, krajské kolo

9. místo tým Jasenovský, Hrubá, Pirklová (4.C) 

České hlavičky 2018 2. místo v kategorii Mimořádná cena Veolie L. Hrubá (4.C) za práci Znečištění Stroupínského potoka.
Centrum pro talentovanou mládež

J. Přiškin (4.C) a M. Vítek (4B) úspěšně absolvovali mezinárodní kurz AP v Centru pro talentovanou mládež. Podívejte se na diplomy.

Do kurzu statistiky v angličtině jsem šel kvůli ohromné příležitosti, která to pro mne byla. Nejen že jsem se naučil statistiku a pravděpodobnost, ale také jsem si vylepšíl své jazykové schopnosti. Komunikace s profesorkou, která opravovala mé testy byla totiž kompletně v angličtině stejně jako celý kurz přejatý z Floridské uninverzity. Kurzy bych doporučil všem, kteří mají trochu času navíc, opravdový zápal pro nějaké odvětví a chuť si prohlubovat znalosti.
Jonáš Priškin, 4.C


Celkem 0 komentářů Komentovat