telefon:
224 920 848
224 918 840


e-mail:
podatelna@gybot.cz
Gymnázium,
Praha 2,
Botičská 1


Botičská 1
128 01 Praha 2
Hlavní město Prahazřizovatel: Hlavní město Praha
V době letních prázdnin do pátku 1. 9. jsou úřední... více
Katka Kubíková si z 28. mezinárodní Biologické... více
cz en de fr ru

Slavnostní předávání pamětních listů

Foto z akce

V Brožíkově síni Staroměstské radnici bylo v pátek 6. 6. 2017 slavnostně přijato 6 studentů našeho gymnázia, kteří se v minulém...

více

Pedagog roku je z GYBOTU

Petr Šíma

Petr Šíma převzal před pár dny Cenu pro pedagogy, kterou spolu s Učenou společností České republiky uděluje každý rok Nadační fond Neuron.

více

Skvělé úspěchy v krajském kole SOČ

Logo SOČ

Naši studenti se zúčastnili 24. 4. 39. krajského kola SOČ a získali dvě první místa a jedno druhé. První místa postupují do celostátního kola, o druhém se bude ještě jednat. Blahopřejeme k výbornému umístění. Všem děkujeme za reprezentaci školy.

více

Vítězství v zeměpisné soutěži

Nejlepší zeměpisec je z Gymnázia Botičská! Alespoň co se týká premiérového ročníku Korespondenčního semináře Geografie nás baví.

více

Raná a Oblík – exkurze KNP a ICPS

http://toulkykrajinou.netstranky.cz/_data/foto/fe/b7920bf5904b6dfe-2.jpg

Klub náruživých přírodovědců a Informační centrum přírodovědných soutěží pořádá přírodovědnou exkurzi na kopce Českého středohoří – Ranou a Oblík. Jaro v plném proudu, rostliny a živočichové Českého středohoří na exkurzi s odborníky z PřF UK.

více

Ústřední kolo BiO a krajské kolo ChO

V Brně v Masarykově univerzitě bylo ve dnech 24. až 28. 4. ústřední kolo Biologické olympiády. K. Kubíková ze 4.C druhá! V krajském kole ChO B je J. Jonáš ze 3.C čtvrtý! Gratulujeme!

více

« 123456 »