telefon:
224 920 848
224 918 840


e-mail:
podatelna@gybot.cz
Gymnázium,
Praha 2,
Botičská 1


Botičská 1
128 01 Praha 2
Hlavní město Prahazřizovatel: Hlavní město Praha
V sobotu 7. 12. budou na naší škole oficiální... více
Gymnázium Botičská zahájilo 30. 9. čtyři kurzy pro... více
cz en de fr ru

Za houbami krajem M. Švabinského s KNP

http://www.ohoubach.cz/atlas-hub/detail/228/Trepenitka-svazcita/

Letošní podzim jsou na většině území České republiky houbové žně. Snad to vydrží i do půlky října, každopádně platí, že správný mykolog v lese najde zajímavé objekty vždycky. S mykologem z Přírodovědecké fakulty UK a Národního muzea Mgr. Petrem Zehnálkem

více

Přednášky pro olympiády od ICPS

Ilustrační foto

S novým školním rokem začínáme připravovat přednášky pro Biologickou, Chemickou a Ekologickou olympiádu. Rýsují se termíny a témata.

více

Cambridge exams official

V sobotu 7. 12. budou na naší škole oficiální zkoušky Cambridge. Do 4. 10. se můžete závazně přihlašovat u prof. Erbena nebo na nástěnce jazyků v 1. patře. Cena za FCE je 4 500 Kč, za CAE 4 600 Kč.

více

Bezpečná budoucnost v našem gymnáziu

Plakát akce

V rámci projektu Bezpečná budoucnost besedovali 19. 9. studenti druhého ročníku s armádním generálem ve výslužbě Petrem Pavlem a bývalým velvyslancem ČR v USA a v Rusku Petrem Kolářem.

více

Poznávací zájezd do Petrohradu

Carskoje selo

Studenti 2. až 4. ročníku navštívili od 4. do 14. 9. Petrohrad, Litvu a Lotyšsko. Podrobný popis programu i s fotografiemi je v rubrice Fotogalerie.

více

Akademie pro seniory     

Gymnázium Botičská zahájí 30. 9. čtyři kurzy pro seniory: Počítačová gramotnost, Keramika pro začátečníky, Keramika pro pokročilé a Tvůrčí psaní a čtení, které zdarma pořádá v budově gymnázia.

více

« 123456 »