telefon:
224 920 848
224 918 840


e-mail:
podatelna@gybot.cz
Gymnázium,
Praha 2,
Botičská 1


Botičská 1
128 01 Praha 2
Hlavní město Prahazřizovatel: Hlavní město Praha
V sobotu 7. 12. budou na naší škole oficiální... více
Gymnázium Botičská zahájilo 30. 9. čtyři kurzy pro... více
cz en de fr ru

Mezinárodní projekty na Gymnáziu Botičská

vloženo: 3. 11. 2019

Naše gymnázium má dlouholetou tradici ve spolupráci se zahraničními partnery, organizacemi a školami.

Gymnázium Botičská je v současné době zapojeno do pěti mezinárodních výměnných projektů, jejichž tradice na naší škole trvá již několik let.

Od roku 2012 jsme zapojeni do projektu GAIA, což je mezinárodní projekt rozvíjející spolupráci mezi studenty z Izraele a České republiky, který je zaměřen na ornitologii a ochranu životního prostředí.

V letech 2013-2015 jsme byli zapojeni do programu Comenius, v jehož návaznosti pokračujeme do současnosti spoluprací v programu Erasmus+. Se středními školami ze španělského Gijónu, belgického Merchtemu a francouzského Ersteinu organizujeme krátkodobé výměnné pobyty s ubytováním studentů v hostitelských rodinách i další meziprojektové společné aktivity na daná témata jednotlivých projektů.

Dále probíhají pravidelné roční výměnné pobyty se studenty z německé Bochumi, italského Bergama a francouzského Brestu.

V neposlední řadě organizujeme poznávací i vzdělávací zahraniční zájezdy. V září 2019 jsme uskutečnili poznávací zájezd do Pobaltí a Petrohradu a v březnu 2020 je naplánován poznávací zájezd do Walesu. V loňském školním roce byli studenti naší školy na poznávacím zájezdu ve Velké Británii.


Celkem 0 komentářů Komentovat