telefon:
224 920 848
224 918 840


e-mail:
podatelna@gybot.cz
Gymnázium,
Praha 2,
Botičská 1


Botičská 1
128 01 Praha 2
Hlavní město Prahazřizovatel: Hlavní město Praha
Vstupenky na maturitní ples si můžete kupovat do 14.... více
Použijte tento odkaz a vítejte v naší škole. více
cz en de fr ru

Noc vědců 27. 9. 2019       

vloženo: 1. 04. 2019

Během Noci vědců se v poslední zářijový pátek tradičně otevírají evropská vědecká pracoviště, výzkumné laboratoře, muzea, hvězdárny i vysoké a střední školy, aby přiblížily vědu a práci vědce široké veřejnosti a představily ji jako součást života.

17:00 do 22:00 hodin budou v budově B VŠCHT vítat malé i velké návštěvníky studenti a zaměstnanci školy se svým vědeckým, popularizačním a zábavným programem. Tématem letošního ročníku je "Šetrně k planetě" a tak rádi přiblížíme návštěvníkům, že chemie není škodlivá, ale naopak může být k okolí velice nápomocná.

Přijďte si ušít pytlík z látek, které už neslouží svému původnímu účelu, získat parádní kousek do domácnosti v Chemickém second handu, poslechnout si zajímavé přednášky, projít budovu A v rámci Divadelních prohlídek, navštívit zastávky zaměřené na vodu, oheň, vodíkové technologie, matematiku či pivo, vyrobit si recyklovaný papír nebo masti a lektvary, dozvědět se něco nového v Chemické poradně, zopakovat první pomoc, tvořit do "Světelné dílničky" či vyrábět u "Dětského koutku Zkumavka".

Celý program zde.


Celkem 0 komentářů Komentovat

JUK Juniorská Univerzita Karlova    

Již v pondělí 17. 9. se rozeběhne 4. ročník Juniorské Univerzity Karlovy (JUK) – celouniverzitní projekt pro středoškolské studenty. V letošním roce jsou připravena dvě zaměření – Přírodovědně-lékařské a Humanitně-společenské.

více

Logická olympiáda 2018

Logická olympiáda je svým pojetím unikátní soutěží, protože se nejedná o znalostní soutěž, ale o soutěž rozvíjející především schopnost samostatného logického uvažování.

více

« 12