telefon:
224 920 848
224 918 840


e-mail:
podatelna@gybot.cz
Gymnázium,
Praha 2,
Botičská 1


Botičská 1
128 01 Praha 2
Hlavní město Prahazřizovatel: Hlavní město Praha
Další DOD bude 20. 1. od 15.00 do 18.00. Těšíme se... více
Gymnázium Botičská zahájilo 30. 9. čtyři kurzy pro... více
cz en de fr ru

Noc vědců 27. 9. 2019       

vloženo: 1. 04. 2019

Během Noci vědců se v poslední zářijový pátek tradičně otevírají evropská vědecká pracoviště, výzkumné laboratoře, muzea, hvězdárny i vysoké a střední školy, aby přiblížily vědu a práci vědce široké veřejnosti a představily ji jako součást života.

17:00 do 22:00 hodin budou v budově B VŠCHT vítat malé i velké návštěvníky studenti a zaměstnanci školy se svým vědeckým, popularizačním a zábavným programem. Tématem letošního ročníku je "Šetrně k planetě" a tak rádi přiblížíme návštěvníkům, že chemie není škodlivá, ale naopak může být k okolí velice nápomocná.

Přijďte si ušít pytlík z látek, které už neslouží svému původnímu účelu, získat parádní kousek do domácnosti v Chemickém second handu, poslechnout si zajímavé přednášky, projít budovu A v rámci Divadelních prohlídek, navštívit zastávky zaměřené na vodu, oheň, vodíkové technologie, matematiku či pivo, vyrobit si recyklovaný papír nebo masti a lektvary, dozvědět se něco nového v Chemické poradně, zopakovat první pomoc, tvořit do "Světelné dílničky" či vyrábět u "Dětského koutku Zkumavka".

Celý program zde.


Celkem 0 komentářů Komentovat

JUK Juniorská Univerzita Karlova    

Již v pondělí 17. 9. se rozeběhne 4. ročník Juniorské Univerzity Karlovy (JUK) – celouniverzitní projekt pro středoškolské studenty. V letošním roce jsou připravena dvě zaměření – Přírodovědně-lékařské a Humanitně-společenské.

více

Logická olympiáda 2018

Logická olympiáda je svým pojetím unikátní soutěží, protože se nejedná o znalostní soutěž, ale o soutěž rozvíjející především schopnost samostatného logického uvažování.

více

« 12