telefon:
224 920 848
224 918 840


e-mail:
podatelna@gybot.cz
Gymnázium,
Praha 2,
Botičská 1


Botičská 1
128 01 Praha 2
Hlavní město Prahazřizovatel: Hlavní město Praha
Zahradní slavnost bude letos v úterý 26. 6. od 17.30... více
Výsledky přijímacího řízení jsou v rubrice... více
cz en de fr ru

Nová rubrika SNI – soutěže, náměty, inspirace

Nová rubrika SNI – soutěže, náměty, inspirace. Do této rubriky budou umísťovány informace týkající se méně známých soutěží, budou zde připravené náměty a inspirace různých aktivit určených pro studenty.


Nabídka kurzů CTM v podzimní semestru 2018       

CTM

On-line registrace na podzimní semestr 2018 do kurzů Centra pro talentovanou mládež v plném proudu. 200 studentů získává stipendium z dotačního programu MŠMT ve výši 5.000 Kč z kurzovného. Stipendium se přiděluje v pořadí, v jakém je uhrazeno kurzovné.

více

Talentová akademie 2018

Hledáme: 12 studentů, které pustíme tam, kam nikoho jiného Umožníme: poznat, k čemu využíváme nejvýkonnější lasery světa Dostanete: zážitek na celý život a ti nejtalentovanější i nabídku další spolupráce Jsme: Laserová centra ELI Beamlines a HiLASE

více

Fluorescenční noc 6.-10. 6. 2018

Fluorescenční noc je víkendové soustředění, zajišťované sdružením Arachne, pro mladé lidi se zájmem o biologii a přírodní vědy. Její náplní jsou přednášky, exkurse do terénu, biologické diskuse a možnost vyzkoušet si práci s fluorescenčním mikroskopem.

více

Letní školy aplikované ekologie s tématem "Živá voda"

Letní škola nabízí jedinečnou možnost nahlédnout pod pokličku vědecké práce a vyzkoušet si na vlastní kůži práci jak v terénu, tak i v našich nových laboratořích hydrologie, hydrauliky a hydrochemie.

více

„Charitativní běh HC Sparta Praha“ 27. 6. 2018

Sparťanská pětka pro dobrou věc, jejíž součástí je vložený závod pro školy.

více

12 »