telefon:
224 920 848
224 918 840


e-mail:
podatelna@gybot.cz
Gymnázium,
Praha 2,
Botičská 1


Botičská 1
128 01 Praha 2
Hlavní město Prahazřizovatel: Hlavní město Praha
Další DOD bude 20. 1. od 15.00 do 18.00. Těšíme se... více
Gymnázium Botičská zahájilo 30. 9. čtyři kurzy pro... více
cz en de fr ru

Úspěchy studentů ve školním roce 2014/2015

AkceUmístění
SOČ, celostátní kolo 1. místo J. Krutský (3.B) obor Zemědělství, potravinářství, lesní a vodní hospodářství
Zeměpisná olympiáda, krajské kolo 18. místo D. Čermák (1.B)
Zeměpisná olympiáda, obvodní kolo 1. místo D. Čermák (1.B)
Pražský globus, krajské kolo 52. místo V. Černíková (2.A)
Ekologická olympiáda, celostátní kolo 3. místo družstvo K. Kubíková (2.C), Š. Kronus (3.B), T. Nejedlý (4.C)
Fykos Ve Fyzikálním korespondenčním semináři se umístili na:
12. místě S. Rosecká (3.B) v kategorii 3. ročník (z 38)
18. místě J. Dvořák (4.A) v kategorii 4. ročník (z 30)
Pohár vědy, kategorie střední školy V mezinárodní soutěži se za Českou republiku úmistili na:
14. místě Kostící (3.C) ve složení Moravcová, Petráňová, Kostíková a Bednářová
28. místě GaTeLuTi (1.B) ve složení Mrázková, Goffová, Neffeová a Šmehýlová
31. místě GYBOT (3.C) ve složení Kůš, Mikulec, Růžička a Hradecký
Více na webu Pohár vědy.
Fyzikální olympiáda, krajské kolo 22. místo N. Moláčková (1.B), úspěšná řešitelka v kategorie D
17. místo K. Kubíková (2.C) a 
22. místo J. Melenovský (2.A) úspěšní řešitelé v kategorie C
Více na http://praha.fyzikalniolympiada.cz/vysledky/.
Chemická olympiáda kategorie B, krajské kolo 7. místo Z. Bednářová (3.C), 15. místo P. Tuna (3.B)
Krajské kolo SOČ 1. místo a postup do celostátního kola J. Krutský (3.B) obor Zemědělství
2. místo A. Harmanec (3.C) obor Fyzika
2. místo K. Štromajerová (3.B) obor Biologie
3. místo M. Šimoník (4.B) obor Fyzika
3. místo S. Rosecká (3.B) obor Ochrana životního prostředí
3. místo E. Obermajerová (4.A) obor Biologie
4. místo V. Schumpeterová (3.C) obor Ochrana životního prostředí
5. místo K. Špitálská (3.A) obor Zemědělství
8. místo M. Hábová (4.B) obor Chemie
Biologická olympiáda kategorie A, národní kolo 8. místo a postup do výběrového soustředění do IBO Š. Kronus (3.B), cena za nejlepší řešení terénní úlohy
Chemická olympiáda kategorie C, krajské kolo 9. místo K. Kubíková (2.C), 22. místo J. Beránek (2.C)
Biologická olympiáda kategorie B, krajské kolo 1. místo K. Kubíková (2.C), 20. místo Z. Barancová (2.B), 21. místo T. Rojková (2.B)
Biologická olympiáda, kategorie A, krajské kolo 1. místo postup do národního kola Š. Kronus (3.B), 5. místo T. Nejedlý (4.C), 7. místo K. Herková (4.B), 26. místo M. Vlček (4.A)
Recitační soutěž Pražský kalich, obvodní kolo postup do krajského kola a cena poroty J. Tarakjiová (1.B)
Anglická konverzace, obvodní kolo 1. místo a postup do celopražského kola A. Harmanec (3.C)
Chemická olympiáda kategorie A, národní kolo 27. místo V. Kraus (4.C), 28. místo J. Poštulka (4.B)
Olympiáda českého jazyka, obvodní kolo 1. místo a postup do krajského kola M. Hábová (4.B), 4. místo K. Růžičková (1.B)
Chemická olympiáda kategorie A, krajské kolo 3. místo J. Poštulka (4.B), 5. místo V. Kraus (4.C), oba postup do národního kola
Opava cantat 2014 Stříbrné pásmo sbor Divertimento
Ekologická olympiáda, krajské kolo 3. místo družstvo K. Kubíková (2.C), Š. Kronus (3.B), T. Nejedlý (4.C), postup do Národního kola EO
10. místo S. Laubeová, Š. Dlesk, P. Louda (2.B)
Robosoutěž, pořádaná FEL-ČVUT Tým Medvídci ze 3.C ve složení J. Beck, A. Harmanec, K. Klimeš postoupil ze základního kola do play-off. V osmifinále zvítězili a teprve ve čtvrtfinále je porazil tým Draci Boskovice. Výsledky.
Botanická soutěž 1. místo K. Kubíková (2.C), 6. místo T. M. Phu (2.B), 7. místo M. Bostlová (2.B), 8. místo D. Pražáková (2.B), 11. místo J. Beránek (2.C), 15. místo Z. Barancová (2.B), 16. místo K. Vejvalková (2.B)
Jirkovský písňovar Stříbrné pásmo sbor Divertimento

Celkem 0 komentářů Komentovat