telefon:
224 920 848
224 918 840


e-mail:
podatelna@gybot.cz
Gymnázium,
Praha 2,
Botičská 1


Botičská 1
128 01 Praha 2
Hlavní město Prahazřizovatel: Hlavní město Praha
Další DOD bude 20. 1. od 15.00 do 18.00. Těšíme se... více
Gymnázium Botičská zahájilo 30. 9. čtyři kurzy pro... více
cz en de fr ru

Úspěchy studentů ve školním roce 2013/2014

AkceUmístění
Krajské kolo fyzikální olympiády Úspěšní řešitelé krajského kola: K. Kubíková (1.C), S. Klíčník (1.C), H. Homolková (1.A)
Krajské kolo SOČ 2. místo obor 02 – fyzika P. Kratochvílová (3.B)
2. místo obor 05 – geologie a zeměpis K. Jáklová (4.A)
2. místo obor 07 – zemědělství: O. Krunt (4.C)
3. místo obor 04 – biologie P. Bystřický, 4.B, 5. místo T. Kodešová (4.B)
3. místo obor 06 – zdravotnictví L. Vodolánová (4.C)
10. místo obor 03 – chemie J. Poštulka (3.B)
Juniorský maraton středních škol 6. místo ze 42 škol – desetičlenné školní družstvo
Celostátní kolo Biologické olympiády 6. místo a postup do boje o účast v mezinárodní BiO A. Damaška (4.C)
Krajské kolo Biologické olympiády kategorie B 1. místo Š. Kronus (2.B)
3. místo K. Kubíková (1.C)
10. místo T. Rojková (1.B)
Krajské kolo Biologické olympiády kategorie A 1. místo a postup do celostátního kola A. Damaška (4.C)
15. místo T. Nejedlý (3.C)
Finále celostátní soutěže gymnaziálních sborů Gymnasia Cantant 2014 Bronzové pásmo – školní pěvecký sbor Divertimento
Krajské kolo Zeměpisné olympiády kategorie D 11. místo Š. Kronus (2.B)
13. místo J. Černý (3.C)
Celopražské kolo v anglické konverzaci 3. místo K. Šťáhlavská (3.B)
Obvodní kolo v anglické konverzaci 1. místo K. Šťáhlavská (3.B)
Opava Cantat Finále – školní pěvecký sbor Divertimento postoupil do finále celostátní přehlídky středoškolských pěveckých sborů Opava Cantant v Opavě.
Gymnasia Cantant Finále – Školní pěvecký sbor Divertimento postoupil do finále celostátní soutěže Gymnasia Cantant v Brně.
Národní kolo Chemické olympiády, kategorie A 37. místo J. Poštulka (3.B)
Národní kolo Chemické olympiády, kategorie B 26. místo V. Kraus (3.C)
Obvodní kolo konverzace v němčině 3. místo P. Kratochvílová (3.B)
5. místo J. Šulc (1.B)
8. místo S. Schvarzová (2.A)
Obvodní kolo Olympiády českého jazyka 1. místo a postup do celopražského kola A. Vilimová (3.D)
Nadace Fondu Jaroslava Heyrovského 2 ocenění pro M. Holcovou (loňská absolventka) za úspěchy v Biologické olympiádě a za práci ve Středoškolské odborné činnosti.
Krajské kolo Chemické olympiády, kategorie B 3. místo V. Kraus (3.C), 12. místo J. Poštulka (3.B), 14. místo M. Hábová (3.B)
Krajské kolo Chemické olympiády, kategorie A 2. místo J. Poštulka (3.B)
5. místo V. Kraus (3.C)
9. místo M. Havrda (4.C)
Mezinárodní soutěž Fyzikální online, kategorie B 6. místo družstvo T. Bautkinová, J. Kubík (oba 3.D), J. Dvořák (3.A), F. Zajíc (Gymnázium Nymburk) a V. Soupý (Gymnázium Moravská Třebová)
Krajské kolo robotické soutěže Postup do playoff: Kubík (3.D), Kushnir (3.D), Moravec J. (4.C)
Krajské kolo Ekologické olympiády 2. místo družstvo K. Kubíková (1.C) a Š. Kronus (2.B) – náhradníci pro postup do národního kola
12. místo družstvo z 1.B P. Louda, J. Šulc, J. Vinšová
Krajské kolo Botanické soutěže 1. místo Š. Kronus (2.B)
10. místo K. Janušková (2.B)
12. místo K. Špitálská (2.A)
14. místo K. Večerková (2.A)
Okresní kolo poháru J. Masopusta v kopané 2. místo družstvo chlapců
Celopražské kolo zeměpisné soutěže Pražský glóbus 12. místo K. Šťáhlavská (3.B)
17. místo A. Kopecká (3.B)
22. místo K. Herková (3.B)
28. místo L. Smola (4.B)
37. místo T. Nejedlý (3.C)
Opava Cantat Stříbrné pásmo – sbor Divertimento v 5. celostátní přehlídce středoškolských pěveckých sborů Opava Cantant v Opavě.
Jirkovský písňovar Stříbrné pásmo sbor Divertimento
Poprask – Pohár pražských škol Postup do celopražského finále družstvo volejbalistek (1. a 3. ročník)

Celkem 0 komentářů Komentovat