telefon:
224 920 848
224 918 840


e-mail:
podatelna@gybot.cz
Gymnázium,
Praha 2,
Botičská 1


Botičská 1
128 01 Praha 2
Hlavní město Prahazřizovatel: Hlavní město Praha
Další DOD bude 20. 1. od 15.00 do 18.00. Těšíme se... více
Gymnázium Botičská zahájilo 30. 9. čtyři kurzy pro... více
cz en de fr ru

Úspěchy studentů ve školním roce 2012/2013

AkceUmístění
Mezinárodní kolo Biologické olympiády Stříbrná medaile (50. místo) M. Holcová (4.A). Podrobnosti na České škole a na stránkách Mezinárodní biologické olympiády.
 Celostátní kolo SOČ 1. místo a nominace na postup do mezinárodního kola: M. Holcová (4.A), obor geologie a geografie 4. místo: A. Mitul (3.B), obor fyzika 6. místo: K. Marešová (4.B), obor biologie 7. místo: M. Macourek (4.B), obor zdravotnictví 14. místo: R. Peterová (3.B), obor zdravotnictví
Národní kolo Ekologické olympiády 2. místo A. Damaška (3.C) a R. Homolka (4.B)
Celostátní kolo Biologické olympiády kategorie A

 1. místo a postup do Mezinárodní biologické olympiády M. Holcová (4.A)

Krajské kolo SOČ

1. místo a postup do celostátního kola: A. Mitul (3.B), obor fyzika 1. místo a postup do celostátního kola: M. Holcová (4.A), obor geologie a zeměpis 1. místo a postup do celostátního kola: M. Macourek (4.B), obor zdravotnictví 2. místo a postup do celostátního kola: K. Marešová (4.B), obor biologie 3. místo R. Peterová (3.B), obor zdravotnictví 5. místo M. Havrda (3.C), obor biologie

Krajské kolo soutěže Pražský globus 18. místo D. Lískovec (4.C)
Krajské kolo Zeměpisné olympiády 22. místo V. Dobrý (4.C)
Krajské kolo Fyzikální olympiády 4. místo B. J. Malíř (3.C), kategorie B 12. místo J. Dvořák (2.A), kategorie C
Krajské kolo Biologické olympiády kategorie B 1. místo Š. Kronus (1.B) 6. místo T. Nejedlý (2.C) 21. místo K. Herková (2.B)
Krajské kolo Biologické olympiády kategorie A 1. místo a postup do národníko kola M. Holcová (4.A) 5. místo A. Damaška (3.C) 8. místo J. Vavřín (4.B)
Krajské kolo Chemické olympiády kategorie C

2. místo V. Kraus (2.C) 16. místo M. Hábová (2.B) 19. místo J. Kubík (2.D) Současně všichni úspěšní řešitelé

Krajské kolo Chemické olympiády kategorie A 3. místo R. Homolka (4.B)
Gymnasia Cantat – XIX. ročník celostátní hodnocené přehlídky gymnaziálních pěveckých sborů Umístění ve stříbrném pásmu pro Divertimento
Pěvecká soutěž Opava Cantat Zlaté pásmo a postup do celostátního kola pro Divertimento
Pěvecká soutěž Gymnasia Cantat Postup do celostátního finále pro Divertimento
Celopražské kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce v kategorii IIIB 2. místo K. Lustigová (3.A)
Krajské kolo soutěže ve francouzské konverzaci kategorie B 1 5. místo A. Mitul (3.B), do kategorii B 1 patří studenti, kteří se začali učit francouzský jazyk až na gymnáziu
Krajské kolo Botanické soutěže 1. místo J. Kubík (2.D) 2. místo T. Bautkinová (2.D) 3. místo K. Herková (2.B) 7. až 8. místo M. Hábová (2.B) 14. místo J. Masopust (2.D) 15. až 16. místo K. Rathová a M. Vlček (2.A).
 Krajské kolo Ekologické olympiády  1. místo M. Holcová (4.A), R. Homolka (4.B) a M. Bacíková (3.A) 7. místo T. Nejedlý, P. Spilková a J. Černý, všichni 2.C
Obvodní kolo soutěže v anglickém jazyce kategorie IIIA 3. místo K. Šťáhlavská (2.B)
Obvodní kolo Olympiády v českém jazyce 1. místo a postup do celopražského kola M. Hábová (2.B)
Obvodní kolo konverzační soutěže v německém jazyce 8. místo P. Kratochvílová (2.B)
Juniorský maraton 10. místo štafety gymnázia v Praze
Fyzikální online 11. místo Koalice flegmatických tyranosaurů – T. Bautkinová, T. Kushnir (2.D) 15. místo Exodus – J. Poštulka, P. Kratochvílová, M. Hábová, K. Nekovářová (2.B) 26. až 27. místo Hadi na kole – J. Dvořák, O. Weigricht (2.A) Celkové výsledky jsou na http://online2.fyziklani.cz/cs/stats/.

Celkem 0 komentářů Komentovat