telefon:
224 920 848
224 918 840


e-mail:
podatelna@gybot.cz
Gymnázium,
Praha 2,
Botičská 1


Botičská 1
128 01 Praha 2
Hlavní město Prahazřizovatel: Hlavní město Praha
Jednotná přijímací zkouška bude pravděpodobně 8.... více
Podívejte se na sovy v Izraeli. Z naší partnerské... více
cz en de fr ru

Úspěchy našich studentů v celopražském kole chemické olympiády

 

Všechny další úspěchy našich studentů naleznete v sekci úspěchy studentů.

 

Student(ka)UmístěníKategorie
1993–1994
Dan Krejčí 5. místo kategorie A
Jakub Reiter 3. místo kategorie D
1994–1995
Jakub Reiter 2. místo kategorie C
Michal Hajíček 7. místo kategorie C
1995–1996
Jakub Reiter 4. místo kategorie B
1996–1997
Jakub Reiter 5. místo kategorie A
Petr Klička 2. místo kategorie C
Miroslav Hock 8. místo kategorie C
1997–1998
Jakub Reiter 2. místo kategorie A
Jan Kratzer 2. místo kategorie B
Jan Kára 10. místo kategorie B
Karolína Hlavová 7. místo kategorie C
Lucie Vávrová 9. místo kategorie D
1998–1999
Jan Kratzer 5. místo kategorie A
Karolína Hlavová 2. místo kategorie B
Lucie Vávrová 7. místo kategorie C
1999–2000
Jan Kratzer 3. místo kategorie A
Martin Klimeš 6. místo kategorie C
Jakub Mertl 8. místo kategorie D
2000–2001
Lucie Vávrová 7. místo kategorie A
Tereza Kořínková 8. místo kategorie A
Tereza Kořínková 10. místo kategorie A
Lucie Vávrová 10. místo kategorie A
Tomáš Kouba 1. místo kategorie B
Jakub Mertl 8. místo kategorie B
Jakub Mertl 8. místo kategorie C
Lucie Klenovcová 10. místo kategorie C
2001–2002
Tomáš Kouba 6. místo kategorie A
Jakub Mertl 7. místo kategorie A
Michal Strejček 4. místo kategorie B
Lucie Klenovcová 8. místo kategorie B
František Vostárek 3. místo kategorie C
2002–2003
Tomáš Kouba 3. místo kategorie A
Jakub Mertl 4. místo kategorie A
Michal Strejček 5. místo kategorie A
Jana Kertisová 6. místo kategorie A
Michal Strejček 10. místo kategorie B
František Vostárek 4. místo kategorie C
2003–2004
Michal Strejček 4. místo kategorie A
Filip Šembera 5. místo kategorie A
2004–2005
Ivan Žák 10. místo kategorie B
2006–2007
Jindřich Nejedlý 8. místo kategorie A
2007–2008
Dominik Habeš 10. místo kategorie A
2009-2010
Marie Kvasnicová 3. místo kategorie B
Radim Homolka 5. místo kategorie C
Patrik Macháček 10. místo kategorie B
2010-2011    
Marie Kvasnicová 1. místo kategorie B
Radim Homolka 5. místo kategorie C
Marie Kvasnicová 5. místo kategorieA
2011-2012    
Marie Kvasnicová 2. místo kategorie A
Radim Homolka 3. místo kategorie B
Jan Poštulka 6. místo kategorie C
2012-2013    
Radim Homolka 3. místo kategorie A
 Václav Kraus 2. místo kategorie C
2013-2014    
Jan Poštulka 2. místo kategorie A
Václav Kraus 5. místo kategorie A
Marcel Havrda 9. místo kategorie A
Václav Kraus 3. místo kategorie B

2015-2016

   
Zuzana Bednářová 8. místo kategorie A
Jan Beránek 7. místo kategorie B
Ondřej Daněk 5. místo kategorie C
Jan Jonáš 10. místo kategorie C

2016-2017

   
Ondřej Daněk 3. místo kategorie A
Jan Beránek 6. místo kategorie A
Jan Jonáš 4. místo kategorie B

2017-2018

   
Ondřej Daněk 2. místo kategorie A
Jan Jonáš 9. místo kategorie A

 

 


Celkem 0 komentářů Komentovat