telefon:
224 920 848
224 918 840


e-mail:
podatelna@gybot.cz
Gymnázium,
Praha 2,
Botičská 1


Botičská 1
128 01 Praha 2
Hlavní město Prahazřizovatel: Hlavní město Praha
Vzhledem k nastalé situaci budou přijímací zkoušky... více
Podívejte se na sovy v Izraeli. Z naší partnerské... více
cz en de fr ru

Úspěchy studentů v letošním školním roce

AkceUmístění
Fyziklání 2020

Fyziklání je prezenční mezinárodní fyzikální soutěž pětičlenných družstev středoškoláků
41. místo z 71 v kategorii A družstvo Gybot (V. Přech, J. Bohuněk, V. Cuhra, Š. Dobrev a F. Krakl, všichni 4.B)
44. místo z 50 v kategorii B družstvo Život není fér (J. Trojan, K. Hamouz, D. Ševaer, J. J. Barda a K. Procházková, všichni 3.B)
Podívejte se na celkové výsledky.

Robotiáda 2020

Robotiáda je mezinárodní soutěž robotů Lego Mindstorm
42. místo z 94 v kategorii Sprint družstvo R.U.R. Gybot (T. Tuček, J. Stárek, M. Urban – všichni 3.C, O. Pelikán 3.A a M. Novotná 2.C)
Podívejte se na celkové výsledky.

Wolkrův Prostějov – Pražský kalich v Praze 2 Wolkrův Prostějov – Pražský kalich je recitační soutěž
Cena poroty a postup do krajského kola A. Dvořáková (2.A)
Anglická konverzace – obvodní kolo Praha 2 1. místo a postup do krajského kola K. Bošková (3.C)
Chemiklání kategorie B – národní kolo 21. místo družstvo A. Othman, D. Palyza (1.A), A. Jelínek, A. Ignatidis a K. Morev (2.A)
Chemiklání kategorie A – národní kolo 25. místo družstvo K. Česneková, M. Jaroš (3.C), F. Gončar (4.A), E. Hronová a F. Krakl (4.B)
Chemická olympiáda kategorie A – národní kolo 33. místo F. Gončar (4.A), úspěšný řešitel
Robosoutěž 9. místo z 37 družstvo GYROBOT – O. Pelikán (3.A), J. Stárek (3.C) a T. Tuček (3.C) – celkové výsledky
Chemická olympiáda kategorie A – krajské kolo 7. místo F. Gončar (4.A)
13. místo F. Krakl (4.B)
Botanická soutěž – celopražské kolo 2. místo B. Kociánová (2.A)
9. místo V. Kafková (2.B)
13. místo K. Havránková (2.C)
23. místo K. Morev (2.A)
Ekologická olympiáda – krajské kolo 2. místo a postup do národního kola V. Bušová (4.B), M. Brousil (3.B) a B. Kociánová (2.A)
9. místo M. Jaroš, V Hanušová (3.C) a F. Maximov (4.C)

Celkem 0 komentářů Komentovat