telefon:
224 920 848
224 918 840


e-mail:
podatelna@gybot.cz
Gymnázium,
Praha 2,
Botičská 1


Botičská 1
128 01 Praha 2
Hlavní město Prahazřizovatel: Hlavní město Praha
V sobotu 7. 12. budou na naší škole oficiální... více
Gymnázium Botičská zahájí 30. 9. čtyři kurzy pro... více
cz en de fr ru

Podzimní Karlštejn s KNP

S novým školním rokem nové exkurze Klubu náruživých přírodovědců. Díky podpoře MHMP se spolu s odborníky podíváme do přírody, tentokrát s entomologem a arachnoložkou do NPR Karlštejn v neděli 22. září.

Exkurzi povede entomolog Ing. Bc. David Sommer (PřF UK, FŽP ČZU) a naše bývalá studentka Helena Rothová (PřF UK), kteří nás provedou z Karlštejna do Srbska národní přírodní rezervací Karlštejn, kde na nás čekají stepní i lesní biotopy a na konci i řeka Berounka. Sice už se jedná o začátek podzimu, ale určitě nějaké zajímavé přírodní fenomény najdeme, těšit se můžete zejména na poznávání hmyzu a pavoukovců. 

Sraz bude v neděli 22. září v 9.10 na Smíchovském nádraží u pokladen, pojedeme vlakem 9.28 směr Karlštejn. Návrat ze Srbska potom po stejné trase odpoledne. 

Zájemci z Botiče, pište se na seznam na nástěnce KNP před učebnou 38, externisti pište na sima@gybot.cz. Fotky z minulých akcí najdete na Rajčeti.

Pro ty z Vás, kdo chodíte rádi do podzimního lesa na houby, tak 13. října s námi pojeďte k České Třebové s mykologem Petrem Zehnálkem z Národního muzea.


Celkem 0 komentářů Komentovat