telefon:
224 920 848
224 918 840


e-mail:
podatelna@gybot.cz
Gymnázium,
Praha 2,
Botičská 1


Botičská 1
128 01 Praha 2
Hlavní město Prahazřizovatel: Hlavní město Praha
Přihlášku můžete osobně donést nebo poslat, třeba... více
Ples byl ve středu 29. 1. více
cz en de fr ru

Přírodovědné úspěchy     

Postup do ústředního kola Biologické olympiády, postup do národního kola YPEF a soustředění před mezinárodní Chemickou olympiádou, postup do kraje ChO C – to vše díky našim studentům.

T. Ryšan ze 4.C skončil na 3. až 4. místě krajského kola Biologické olympiády kategorie A a postupuje tak spolu s 36 nejlepšími biology ze všech krajů ČR do ústředního kola Biologické olympiády, které spoluorganizuje na konci dubna Zahradnická fakulta Mendelovy univerzity v Lednici.

T. Ryšan (4.C), A. Vítková (4.C) a J. Kapr. (4.A) zvítězili v oblastním kole soutěže YPEF (Mladí lidé v evropských lesích – Young People in European Forests) a postupují tak do červnového národního kola pořádaného Lesnickou a dřevařskou fakultou ČZU v Kostelci nad Černými lesy. 

O. Daněk (3.B) se jeden týden účastnil výběrového soustředění před mezinárodní Chemickou olympiádou. Z 16 nejlepších z národního kola bylovybráno 8, kteří postoupí do 2. kola výběru. VOndřej, ač student 3. ročníku, se umístil na úžasném 13. místě, k čemuž mu gratulujeme! Podrobné výsleky najdete na stránkách ChO.

Do krajského kola Chemické olympiády kategorie C postoupil F. Gončar z 2.A.


Celkem 0 komentářů Komentovat