telefon:
224 920 848
224 918 840


e-mail:
podatelna@gybot.cz
Gymnázium,
Praha 2,
Botičská 1


Botičská 1
128 01 Praha 2
Hlavní město Prahazřizovatel: Hlavní město Praha
Pro výsledky přijímacího řízení klepněte na... více
Výstava výtvarných párací našich studentů ve... více
cz en de fr ru

Chemici bodují                   

V národním kole Chemické olympiády kategorie A v Hradci Králové na půdě Farmaceutické fakulty Univerzity Karlovy získali oba naši chemici nádherná umístění. Další úspěchy přineslo Chemiklání Univerzity Pardubice.

Ondřej Daněk z 3.B skončil na 12. místě a postupuje tak do výběrového soustředění pro výběr reprezentace pro mezinárodní chemickou olympiádu (IChO). Letos IChO spolu se Slovenskem pořádá Česká republika. 

Na 17. místě těsně za hranicí postupu do soustředění skončil Jan Jonáš z 4.C. Oba naši reprezentanti jsou úspěšnými řešiteli a oběma moc gratulujeme a děkujeme za propagaci Gymnázia Botičská.

 Fakulta chemicko-technologická Univerzity Pardubice pořádala již 3. ročník soutěže pětičlených středoškolských týmů. Tým z 3.B (Ondřej Daněk, Alžběta Poštulková, Vítek Soukup, David Šebek a Jan Uhlík) se v hlavní kategorii A umístil na krásném 7.-8. místě, v juniorské kategorii B se tým 2.A (Filip Gončar, Benjamin De Silva, Aneta Horbowyjová, Gadzhimagomed Makhmudov a Naďa Hrubá) umístil na 9. místě. Více najdete na stránkách Chemiklání.


Celkem 0 komentářů Komentovat